⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šiaurinės šinšilos polėkiai

12,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-31 12.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šiaurinės šinšilos polėkiai" aprašymas

Lietuvių literatūroje dar nėra buvę panašaus kūrinio, taip žaismingai, tapybiškai, originaliai atveriančio vyro ir moters santykius. Paradoksalūs tekstai, atskridę iš gyvų erdvių, atskleidžia situacijų žavesį. Pasaulis atsidaro priklausomai nuo reginčiojo žvilgsnio kampo. Gali matyti mylimąją kaip paslaptį, o gali - kaip intrigą, o gal pats nuspręsi - kaip Tu nori matyti.

Rytinė Šinšilos jėga

Rytinė Šinšila labai graži. Ji tikrai labai graži rytais ir stipri. Kaip sako ji pati, tai dėl to, kad išsimiega, stipriai išsimiega ir tampa stipri labai. Dar Šiaurinė Šinšila rytais būna labai aktyvi ir gyvybinga. Atmerktomis ir plačiai žiūrinčiomis akimis ji gaudo saulės zuikučius ir mikliai šuoliuoja laiptais ir gatvėmis. Šią jos energiją sunku suprasti, jei nežinai galinio tikslo. Tikslą galima žinoti ir nesakyti. Tai taip įdomu - kaistanti arbata, veidrodis, dušas ar - atvirkščiai - dušas, veidrodis, arbata, soja ir šuoliai, galingi, gracingi šuoliai per laiptus. To aprašyti neįmanoma. Pasigrožėkit. Tokia graži ir stipri, kad sunku apsakyti, valgo dribsnius jinai ir dar nieko nemąsto. Mąstymas ateina vėliau, tai kaip debesys dangų užtraukia.

Šinšilijos angelas baltas

Šiaurinė Šinšila kartais net duris užmiršta užrakint. Tai nieko tokio. Tuomet saugo jų erdvę Šiaurės Šinšilijos angelas baltas. Skraido lengvai ir pūkuotai, skleidžia spalvotus sapnus. Bet ryte Šinšila nieko nepamena.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šiaurinės šinšilos polėkiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Šiaurinės šinšilos polėkiai", Marius Abramavičius Neboisia. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Marius Abramavičius Neboisia su knyga "Šiaurinės šinšilos polėkiai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šiaurinės šinšilos polėkiai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Marius Abramavičius Neboisia. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šiaurinės šinšilos polėkiai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šiaurinės šinšilos polėkiai" perkama kartu