TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Sibiro Alma Mater. Post scriptum

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 9.588 SoldOut

Knygos "Sibiro Alma Mater. Post scriptum" aprašymas

Tremtyje, Sibire mokslus baigę Lietuvos pokario vaikai savo atsiminimus apie išgyventą badą, pažeminimą, mokslus pasakoja knygoje „Sibiro Alma Mater Post Scriptum".
Tai trečiosios knygos apie Lietuvos vaikų gyvenimą Sibire ir mokslus juodraščiai . Tremtiniai iš visos Lietuvos pasakoja apie savo patirtus išgyvenimus, mokslo siekimą. Visų trijų knygų sudarytojas, šiaulietis inžinierius Romualdas Baltutis.
Knygoje savo atsiminimus apie tremtį parašė ir partizanų vado, pulkininko Juozo Vitkaus -Kazimieraičio dukra Jūratė Vitkutė - Vainauskienė. 11-kos metų mergaitė kartu su 5-kiais broliais ir mama iš Kauno ištremti į Sibirą. Ten sugebėjo baigti 7-nias klases, įstojo į medicinos mokyklą. Tačiau toliau siekti mokslų neturėjo teisės. Apie patirtus išgyvenimus, iškentėtą badą ir šaltį pasakoja tremtiniai. Trilogija skirta Lietuvos vardo 1000-mečiui paminėti. Ta proga 300-tai autorių planuoja susitikti balandžio mėnesį Kryžių kalne ir pastatyti kryžių, kuris bus skirtas lietuvos šviesuoliams - mokytojams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Sibiro Alma Mater. Post scriptum"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie tremtį

Sud. Romualdas Baltutis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Sibiro Alma Mater. Post scriptum", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Sibiro Alma Mater. Post scriptum" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Sibiro Alma Mater. Post scriptum" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Sibiro Alma Mater. Post scriptum"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sud. Romualdas Baltutis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Sibiro Alma Mater. Post scriptum" perkama kartu