0

Sibiro Madona

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 10,29 €
Kaina knygyne: 12,59 €*
Sutaupote: 2.30 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Sibiro Madona

  • Leidėjas: LGGRTC
  • Išleidimo metai: 2021
  • Formatas: 16x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • ISBN ar kodas: 9786098298000

2021-02-28 10.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sibiro Madona" aprašymas

„Sibiro Madona“ – knyga apie sunkų, žalojantį sovietinės okupacijos laikotarpį, apie skaudžius patyrimus, daugiau ar mažiau palietusius kiekvieną Lietuvos žmogų. Knyga sudaryta autentiškų liudijimų pagrindu.

Per vienos nedidelės tremties vietos – miško kirtimo punkto Korbiko (Krasnojarsko kr.) – prizmę atspindima visų ištremtų ir įkalintų Lietuvos žmonių jausena. Knyga „Sibiro Madona“ pateikiama kartu su lankstinuku apie Sibiro Madonos skulptūrą.

„Sibiro Madona“ - tai knyga apie stiprią tikėjimo reikšmę, ištveriant ištikusią tragediją – prievartinį atskyrimą nuo tėvynės, netektis, beteisiškumą. Politinio kalinio Jono Maldučio 1955 m. išdrožtos Švč. Mergelės Marijos pastatymas kapinėse tremtiniams grąžino dalelę prarastų tikėjimo simbolių – maldos vietą, bažnyčią. Padėjo būti stipresniems ir išsaugoti sugrįžimo viltį.

Švč. Mergelės Marijos skulptūra, kaip bendras paminklas visoms tremties ir kalinimo aukoms, buvo vienintelė tokia visame Sibire.

2010 m. skulptūra pargabenta į Lietuvą, po sudėtingo restauravimo pastatyta, o 2018 m. sausio 13 d. pašventinta Vilniaus arkikatedros bazilikos Tremtinių koplyčioje.

Parašykite atsiliepimą apie "Sibiro Madona"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie tremtį

Birutė Panumienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Sibiro Madona, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Sibiro Madona aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Sibiro Madona už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Sibiro Madona? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Birutė Panumienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Sibiro Madona" perkama kartu