0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sic transit...

4.2
(6 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2018-08-07 Romas

Realistinė. Meilė ungninga, neapykanta ugninga, įdomūs charakteriai. Verta.


Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 9.79 SoldOut

Knygos "Sic transit..." aprašymas

Naujajame Vygando Ostrauskio romane "Sic transit..." - Mintautų savivaldybės ir jos aplinkos žmonių aistros: bekompromisė meilė ir karjerizmas, intrigos ir pasitikėjimas fortūna, įspūdingos sėkmės, meilės, sukrėtimų ir pralaimėjimų scenos.

„Ji ir tada prašė pamylėti taip, nes mėgsta šlaunų kutenimą? Negi? Kodėl to nedariau po to? Kai sėdėdavom kartu ir kalbėdavomės gurkšnodami vyną, reikėjo ne jos rankas glostyti, o šlaunis..." Nuvijo Vidmantas tą mintį, bet plūdo kitos. Jei būtų galima užsirakinti nuo minčių taip, kad jos neprasmuktų... Bjauriausia mintis, kad ir kaip keista, buvo susijusi su kažkada patirtu malonumu: jei nebūtų buvę to pernykščio pasimylėjimo, jis Salvija pasitikėtų kur kas labiau...
Jeigu Vidmantas būtų viską žinojęs apie priežastis, dėl kurių Salvija atnaujino bendravimą su juo, nebūtų taip šokiravusi ir Žulpio ranka ant jos šlaunies... Juk ji susitaikydama nieko neprižadėjo, ta Salvijos SMS, kad jų santykiai klostysis puikiai, o vėliau šokiai vakarėlyje, pasiglebėsčiavimai, bučiniai, jos nuomone, negalėjo suvaržyti laisvės, kilusio noro bendrauti ne tik su Vidmantu, bet ir su kitais jai maloniais vyriškiais.
Nukabinėjo iš spintos Roberto drabužius ir mėtė nesusimąstydama, bet kur, tik palydėdama įniršio kupinu šnabždesiu:„Čia užtai, kad girdei mane; čia už tai, kad vadinai alkoholike; čia už tai, kad pavogei vaikus; čia užtai, kad nemokėjai mylėti..." Paėmė brangią gražią šviesiai rudą žieminę kepurę, švystelėjo į kampą:„Dumo galva durna ir su kepure, ir bejos..." Nors pati paminėjo žodį „durna", tuoj įsiplieskė, net sudrebėjo:„Mane - į beprotnamį?! Niekšas! Pats tai nuo bausmės išsisuko!"


  • Autorius: Vygandas Ostrauskis
  • Leidėjas: Kauko laiptai
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 308
  • Formatas: 16x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098092554

2020-08-23

Knyga būna gera tada, kai ją perskaičius sukeliami stiprūs jausmai. Dažniausiai juos inspiruoja tai, ką rašydamas knygą jaučia rašytojas. Būta ir meilės, ir neapykantos... Tad sutinku su visais vertinimais. Ačiū! Pats ją vertinu 8. Tęsinys "...gloria mundi". Vertinkit ir ją...

2018-08-07

Realistinė. Meilė ungninga, neapykanta ugninga, įdomūs charakteriai. Verta.

2017-12-08

Gera knyga. Lengvai skaitosi, nors protingų minčių apstu.

2017-12-04

Romanas labai įdomus ir pamokantis. Supratau, kad tik dorai gyvendamas žmogus būna visada laimingas. O priešingu atveju - gyvenimas baigiasi tragiškai. Šį romaną rekomenduoju perskaityti visiems, o ypač tiems, kurie ruošiasi kurti šeimą.

2017-11-21

Nei įdomi, nei pamokanti.
Kupina nepamatuoto pykčio ir Lietuvai būdingo pesimizmo.
Paskutinius 5 skyrius skaičiau kas antra pastraipa.
Nerekomenduoju.

2017-11-15

Įdomi ir pamokanti knyga. Subalansuota moterims, bet tinka ir vyrams. :)

Parašykite atsiliepimą apie "Sic transit..."

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Sic transit...", kurią skaitytojams dovanoja Vygandas Ostrauskis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vygandas Ostrauskis su knyga "Sic transit..." jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Sic transit..." patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vygandas Ostrauskis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Sic transit..." palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sic transit..." perkama kartu