⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šie yra slapti žodžiai… Nag Hammadi apokrifai

Kaina: 14,89 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-06-30 14.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šie yra slapti žodžiai… Nag Hammadi apokrifai" aprašymas

Evangelija pagal Tomą, Evangelija pagal Pilypą, Petro laiškas, kurį jis pasiuntė Pilypui, Evangelija pagal Mariją, Sielos išaiškinimas.

Tai apokrifiniai II–III a. krikščionių tekstai, rasti Egipto smėlynuose. Vieni jų artimi gnosticizmui, kiti veikiau yra teologiniai-filosofiniai eksperimentai. Vaizduotė, tradicija, apmąstymai susilieja į vientisą liudijimą apie krikščionybės periferijų mąstymą ir tikėjimą.

Dauguma šių apokrifų išliko vertimais į koptų kalbą, kai kurie fragmentai – originalūs graikiški. Pagaliau jie suskambo lietuviškai, išversti tiesiai iš pirminių kalbų.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šie yra slapti žodžiai… Nag Hammadi apokrifai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Krikščionybė

Gražina Kelmelytė-Ratniece, Vytautas Ališauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Šie yra slapti žodžiai… Nag Hammadi apokrifai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Šie yra slapti žodžiai… Nag Hammadi apokrifai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Šie yra slapti žodžiai… Nag Hammadi apokrifai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Šie yra slapti žodžiai… Nag Hammadi apokrifai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gražina Kelmelytė-Ratniece, Vytautas Ališauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Šie yra slapti žodžiai… Nag Hammadi apokrifai" perkama kartu