0

Siegfried Immerselbe atsinaujina

  • Nuolaida knygai -45%
Kaina internetu: 7,49 €
Kaina knygyne: 13,59 €*
Sutaupote: 6.10 € (45%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Siegfried Immerselbe atsinaujina

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9785415025718

2020-10-31 7.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Siegfried Immerselbe atsinaujina" aprašymas

Nors daugelis lietuvių literatūros klasiką Igną Šeinių pažįsta iš mokykloje skaityto lyriškojo „Kuprelio“, mokslinės fantastikos grynuoliu vadinamas „Siegfried Immerselbe atsijaunina“ atskleidžia nepažintą šio kūrėjo pusę.

Kaip modernus jaunystės sugrąžinimo metodas gali pakeisti net uoliausio nacių ideologo politines pažiūras?

Sigfriedas Immerselbe vadovauja Miuncheno „Naujajam antropologijos muziejui“ ir yra uolus nacių rasinės teorijos šalininkas. Įsitvirtinus naujam režimui, jo pažiūros ir moksliniai atradimai sulaukia šlovės valandos – jos spinduliuose maudosi ir pats Immerselbe. Tačiau vieną dieną vesdamas ekskursiją ir išgirdęs klausimą, kas yra didysis vokiečių tautos vadas, niekaip negali prisiminti Adolfo pavardės!

Supratęs, kad tai - senatvė, Sigfriedas dairosi galimybės atjaunėti. Ją pasiūlo profesorius Gonzano, taikantis pažangų gydymą hormonais. Mokslininkui talkinantis lietuvis Petras pasiūlo procedūroje naudoti ne beždžionės, o žmogaus hormonus. Donore pasirenkama jauna žydaitė.

Po nesudėtingos procedūros Immerselbe ima keistis – jis atjaunėja, grįžta jaunatviškas veržlumas, o arijaus veido bruožai virsta... žydiškais. Pamažu kinta ir jo politinės pažiūros – jis ima suvokti rasinės teorijos absurdiškumą. Apie transformaciją sužinojusi nacių vadovybė uždraudžia jam grįžti į Vokietiją, iki kol šis vėl netaps grynu arijumi.

Sigfriedas Immerselbe atmeta ankstesnes savo pažiūras ir parašo knygą „Pamatai naujai žmonijai“. Ji tampa pasauliniu bestseleriu. Galiausiai naujasis Immerselbe įsimyli žydaitę Salomę, tačiau jų santuokai pasipriešina merginos tėvas...

Lietuvos populiariosios kultūros istoriją tyrinėjantis Vilniaus universiteto doktorantas Audrius Dambrauskas pasakoja, kad Igno Šeiniaus romanas „Siegfried Immerselbe atsijaunina“ išsiskyria iš visų tarpukario Lietuvoje išleistų fantastinių romanų. Jį teigiamai įvertino tiek kritikai, tiek skaitytojai. 1934 m. pasirodęs kūrinys ženklino rašytojo sugrįžimą po ilgos tylos – paskutinius kūrinius Šeinius buvo parašęs dar iki Pirmojo pasaulinio karo. Romanas skaitytojus pasiekė įtemptu metu. Tais metais Klaipėdoje vyko neramumus kursčiusių nacių teismas, šalyje vyko aktyvus propagandinis karas. Ši knyga tapo jo dalimi – ji smerkė rasizmo ir nacizmo idėjas. 2018 m. minint Lietuvos šimtmetį, fantastinis Igno Šeiniaus kūrinys pateko tarp šimto geriausių lietuviškų knygų – jam skirta 52-oji vieta.

Parašykite atsiliepimą apie "Siegfried Immerselbe atsinaujina"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Siegfried Immerselbe atsinaujina, kurią skaitytojams dovanoja Ignas Šeinius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ignas Šeinius su knyga Siegfried Immerselbe atsinaujina jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Siegfried Immerselbe atsinaujina patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ignas Šeinius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Siegfried Immerselbe atsinaujina palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Siegfried Immerselbe atsinaujina" perkama kartu