⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Siek daugiau. Atrask savo balsą, sukurk savo viziją ir veik!

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-09-30 13.49 SoldOut

Knygos "Siek daugiau. Atrask savo balsą, sukurk savo viziją ir veik!" aprašymas

Pasaulyje žinoma ir populiari moterų lyderystės ekspertė Tara Mohr knygoje „Siek daugiau: atrask savo balsą, sukurk savo viziją ir veik!“ suteikia moterims praktinių įgūdžių išreikšti ir įgyvendinti pokyčius, kuriuos jos nori matyti savyje ir pasaulyje.


Savo programose moterims autorė pastebėjo, kaip moterys riboja savo svajones ir norus, tiek susijusius su jų asmeniniu gyvenimu, tiek su karjera. Tuo pačiu moterys jaučiasi nusivylusios ir nori siekti daugiau. Tara Mohr sukūrė metodą, padedantį moterims siekti svajonių ir veikti ryžtingiau. Jos metodas – išbandytas ir sužavėjęs daugybę moterų, buvo ne kartą aptartas televizijos laidose ir sulaukė didžiulio pripažinimo.


Knyga „Siek daugiau: atrask savo balsą, sukurk savo viziją ir veik!“ pateikia realius, praktinius įrankius, kaip moterims nutildyti vidinius kritikus, sėjančius abejones, kaip išgirsti savo pašaukimą, išsilaisvinti nuo poreikio patikti ir baimės būti sukritikuotai, atsikratyti „geros mergaitės“ įpročių ir imtis ryžtingų veiksmų.


Ne visos moterys svajoja tapti vadovėmis, tačiau visos moterys apie ką nors svajoja. Knyga „Siek daugiau: atrask savo balsą, sukurk savo viziją ir veik!“ užpildo savotišką tuštumą moterims skirtų patarimų knygų lentynoje. Ši knyga nėra skirta vien tik karjeros didelėse kompanijose siekiančioms moterims, ji siūlo patarimus ir pagalbą kiekvienai moteriai, nesvarbu, ar ji jau yra vadovė, ar savanoriauja kokioje nors organizacijoje, ar yra menininkė, ar vaiką auginanti mama.


Tara Mohr ir jos paskaitos bei knyga „Siek daugiau: atrask savo balsą, sukurk savo viziją ir veik!“ pakeitė tūkstančių moterų gyvenimus. Šie patarimai prieinami visoms, kurios nori siekti daugiau.


„Pagaliau. Pagaliau ši itin svarbi knyga yra parašyta ir drąsina moteris užimti visa pasaulio kūrybinę erdvę, kurios jos nusipelno. Aš tikiuosi, kad ji įkvėps daugybę moterų priimti savo didybę.“

Elizabeth Gilbert, rašytoja, knygos „Valgyk, melskis, mylėk“ autorė


„Ši knyga yra skirta kiekvienai, kuri jaučiasi stabdoma savo karjeros kelyje. T. Mohr siūlo nuostabias įžvalgas ir patarimus, kaip perkelti savo troškimus į kitą lygį. Tai tyrimais paremtas vadovas, kurį turite perskaityti.“

Marie Claire


Tara Mohr – programos moterims „Siek daugiau“ („Playing Big“) kūrėja ir moterų lyderystės ekspertė. Stanfordo universitete įgijo Verslo administravimo magistro laipsnį, Jeilio universitete studijavo anglų literatūrą, rašo straipsnius ir kalba įvairiose konferencijose visame pasaulyje.


Iš anglų kalbos vertė Lina Kadžiulytė


  • Autorius: Tara Mohr
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415025442

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Siek daugiau. Atrask savo balsą, sukurk savo viziją ir veik!"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos moterims

Tara Mohr pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Siek daugiau. Atrask savo balsą, sukurk savo viziją ir veik!", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Siek daugiau. Atrask savo balsą, sukurk savo viziją ir veik!" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Siek daugiau. Atrask savo balsą, sukurk savo viziją ir veik!" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Siek daugiau. Atrask savo balsą, sukurk savo viziją ir veik!"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Tara Mohr tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Siek daugiau. Atrask savo balsą, sukurk savo viziją ir veik!" perkama kartu