0

Šiek tiek paikos istorijos

  • Nuolaida knygai -31%
Internetu: 6,99 €
Knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (31%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Šiek tiek paikos istorijos

  • Leidėjas: 700 eilučių
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 16x24, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 96
  • ISBN ar kodas: 9786099578651

6.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Vienos populiariausių šiuolaikinių estų vaikų rašytojų Piret Raud knyga „Šiek tiek paikos istorijos“ – tai linksma vaizduotę išlaisvinanti knyga vaikams, kurioje valiūkiškai mokoma svarbiausio dalyko gyvenime – nebijoti būti savimi.


Knygoje „Šiek tiek paikos istorijos“ rasite 30 trumpų ir linksmų pasakojimų. Visi veikėjai šiuose pasakojimuose bus truputį paiki, tačiau labai mieli. Susipažinsite su žuvimi, vardu Amanda, pamėgusia organizuoti arbatos vakarėlius, kuriuose buvo išgeriama tiek arbatos, kad ežere ėmė sekti vanduo, su kiaušiniu, praktikuojančiu jogą, nes stovėdamas ant galvos juk daraisi sveikas ir laimingas. Dar susipažinsite su obelimi, ant kurios vietoj obuolių auga medaliai. Tai pat knygoje „Šiek tiek paikos istorijos“ sutiksite labai drovų mobilųjį telefoną, megztinį, kuris dievina apkabinimus ir daugybę kitų paikų puikių herojų.


Knygos „Šiek tiek paikos istorijos“ autorė taip pat yra ir iliustratorė, todėl visi smagūs veikėjai nupiešti jos pačios. Tiesą pasakius, juk tik ji (na, gal dar knygos skaitytojai) ir gali įsivaizduoti, kaip atrodo tie kurioziški knygos herojai.


Daugelis istorijų yra ne tik smagios, bet ir pamokančios. Kad ir apie karalių ir jo kumelaitęRožę, labai mėgstančią bulvių traškučius. Suprantama, kad nuo tokio nepaliaujamo traškučių triauškimo karalystėje baigėsi bulvės! Ką sugalvos karalius ir kuo viskas baigsis? Ir kas nutiks uoliam kareiviui, kuris visus generolo įsakymus vykdo šiek tiek per uoliai? Ar kas nors padės morkai suprasti, kas ji yra? Kodėl dėdė Velas taip mėgsta kolekcionuoti sagas? Daugybė keisčiausių klausimų kils kiekvienam knygos „Šiek tiek paikos istorijos“ skaitytojui, tačiau net nebūtinai čia rasite atsakymus. Juk kartais kur kas svarbiau leisti visiems, taip pat ir sau, mėgautis tuo, kas labiausiai patinka, neieškant jokių logiškų paaiškinimų.


Piret Raud (g. 1971 m.) – estų vaikų rašytoja ir iliustratorė. Gimė Taline, studijavo grafiką Estijos dailės akademijoje. Baigusi mokslus toliau gyveno ir dirbo Taline. Iliustravo ir kūrė knygas vaikams. Yra iliustravusi maždaug 50 knygų, parašiusi 17 knygų vaikams ir vieną romaną suaugusiems. Jos knygos išverstos į prancūzų, italų, anglų, japonų, ispanų, rusų, lenkų, lietuvių, latvių, albanų, vengrų ir vokiečių kalbas.


Rašytoja taip pat dalyvauja parodose, kur pristato savo dailės darbus.


Iš estų kalbos vertė Viltarė Urbaitė


Turinys


Prasimanėlė Liza / 7

Karalius ir karaliaus kumelė / 10

Paklusnusis kareivis / 13

Bailus mobilusis telefonas / 15

Paršiukas, kuris nemokėjo kriuksėti / 18

Princesė ir drakonai / 21

Miesto meras ir jo skulptūrų parkas / 24

Mažasis Ernestas ir grynas oras / 27

Dėdės Velo sagų kolekcija / 31

Morkos sapnas / 34

Karvutės ikebana / 35

Grybai, kurie laikėsi žodžio / 38

Tetos Maimos darbas televizoriuje / 41

Džiugesys ir slogutis / 45

Senas namas ir ragana Nina / 48

Barzdota moteris ir plikis liūtas / 50

Žuvų arbatėlė / 53

Dramblio kepurė / 57

Kiaušinio joga / 61

Pilka diena / 65

Geraširdis apskritimas / 69

Žiauriai geras sniego senis / 73

Riestainio gimimo diena / 75

Piktas peilis /  77

Obelis ir medaliai / 79

Rajus kūdikis / 82

Tetos Anės batai / 84

Profesorius Petersonas / 87

Dėdės Sveno receptų knyga / 90

Meilus megztinis / 93

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu