0

Siekti dangaus. Oro balionai, žmonės paukščiai ir išsiveržimas į kosmosą

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Siekti dangaus. Oro balionai, žmonės paukščiai ir išsiveržimas į kosmosą

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 16x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 978995523599

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Siekti dangaus. Oro balionai, žmonės paukščiai ir išsiveržimas į kosmosą" aprašymas
Richardas Bransonas (Ričardas Brensonas, gim. 1950) - vienas žymiausių šio meto britų verslininkų, milijardierius, garsiosios verslo grupės "Virgin Group" įkūrėjas ir vadovas, ekstremalių pojūčių bei nuotykių mėgėjas, neretai laikomas ne tik vizionieriumi, bet ir išsišokėliu bei padūkėliu, kuris mielai griebiasi rizikingų idėjų ir paverčia jas pelningu verslu.


"Kiek mena žmonija, pionieriai visada siekdavo dangaus. Per pastaruosius du šimtus metų jie užvaldė orą ir tai davė pradžią šiuolaikiniam pasauliui. Šiuo metu jie stengiasi, kad kosmosas taptų mums pasiekiamas. Tai išradėjai ir žaislų gamintojai, mėgėjai ir nuotykių ieškotojai, fantazuotojai, svajotojai ir, be abejo, pakvaišėliai. Kai kas juos laiko neatsakingais, netgi pavojingais. Tačiau tokių žmonių sutikau daug: su jais dirbau, skraidžiau, juos finansavau. Žaviuosi ir pasitikiu jais. Manau, tokie žmonės yra mūsų ateitis.

Šioje knygoje į skraidymo istoriją žvelgiu per įvairius nutikimus ir žmones, iš kurių gyvenime sėmiausi įkvėpimo. Čia rasite pasakojimų apie nuostabius gelbėjimo žygdarbius, pasiektus ir nepasiektus rekordus, neįtikėtinų ištvermės ir išgyvenimo istorijų ir keletą mano paties nuotykių. <...>

Kaip ir daugelis, gyvenusių iki manęs, buvau įkritęs į jūrą ir labai sušalęs vėliau sužvejotas. Žinau, ką reiškia nušalti. Žinau, ką reiškia, kai instinktyviai jauti, jog balionas kyla ten, kur oras yra per retas, kad galėtum normaliai kvėpuoti. Žinau, ką rodo aukščiamatis, kai krenti iš dangaus.""Siekti dangaus" - tai istorija apie tuos, kurie rizikavo viskuo, kad įgyvendintų savo svajones, ir savo žygiais bei vizijomis negrįžtamai pakeitė pasaulį.


Iš anglų kalbos vertė Rasa Kacevičiūtė

Parašykite atsiliepimą apie "Siekti dangaus. Oro balionai, žmonės paukščiai ir išsiveržimas į kosmosą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Siekti dangaus. Oro balionai, žmonės paukščiai ir išsiveržimas į kosmosą, kurią skaitytojams dovanoja Richard Branson. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Richard Branson su knyga Siekti dangaus. Oro balionai, žmonės paukščiai ir išsiveržimas į kosmosą jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Siekti dangaus. Oro balionai, žmonės paukščiai ir išsiveržimas į kosmosą patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Richard Branson. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Siekti dangaus. Oro balionai, žmonės paukščiai ir išsiveržimas į kosmosą palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Siekti dangaus. Oro balionai, žmonės paukščiai ir išsiveržimas į kosmosą" perkama kartu