0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Siela sumuštinių dėžutėje. Nelabai baisios istorijos

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 10,89 €
Kaina knygyne: 12,59 €*
Sutaupote: 1.70 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-17 Elionora J.

Kotryna Zylė yra nuostabi knygų autorė. Labai patiko ši knyga


2021-09-30 10.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Siela sumuštinių dėžutėje. Nelabai baisios istorijos" aprašymas

Kotryna Zylė – vaikų ir jaunimo autorė, savo knygose meistriškai pinanti šiuolaikinį pasaulį su mitologija. Knyga „Siela sumuštinių dėžutėje. Nelabai baisios istorijos“ dovanoja dešimt baisių, linksmų ir netikėtų istorijų, skirtų skaitytojams nuo 10 metų.

Trumpame aprašyme Kotryna Zylė teigia, kad šią knygą įkvėpė vaikystėje girdėtos istorijos. Rašytojos tėtis mėgo pasakoti apie įvairius žmogaus susidūrimus su raganomis, baubais ar kitomis mitologinėmis būtybėmis. Autorė šias istorijas įvilko į šiuolaikinį rūbą, tad nusiteikite, kad šiandieniniai siaubūnai gali gyventi po jūsų lova, kaimynystėje ar spintoje. Čia ragana pagrobusi pieną gali užpilti apatinio buto kaimynus, o su dvasiomis susisiekiama telefonu. O kur dar tai, kas slypi sumuštinių dėžutėje!

Knyga „Siela sumuštinių dėžutėje. Nelabai baisios istorijos“ skirta visiems, kurie mitologiją nori pažinti nauju būdu. Kotryna Zylė siūlo tradicinio siužeto istoriją įpintą į šiuolaikinį rūbą. O baigusi pasakojimą autorė pasidalina tuo, ką vaikystėje jai sekė tėtis, tai yra tradiciniu mitu. Štai pavyzdžiui, senosios raganos pavogdavo karvės pieną, o naujųjų laikų nelabosios tuština kaimynų šaldytuvuose laikomas pakuotes.

Išlikite ramūs, kad ir su kuo susidurtumėte! „Siela sumuštinių dėžutėje. Nelabai baisios istorijos“ įkvepia atidžiau dairytis, juk aprašyti veikėjai gyvena tarp mūsų! Knyga iliustruota autorės piešiniais, kurie sustiprina baugią ir mistišką atmosferą.

Kotryna Zylė (g. 1986 m.) – grafikos dizainerė, iliustratorė, knygų autorė bei įvairių būtybių atstovė spaudai. Jos kūriniai pelnė įvairių apdovanojimų. Debiutinė knygelė „Milžinas mažylis“ buvo įtraukta į geriausių 2014 metų knygų vaikams penketuką. Įspūdingai iliustruotas leidinys „Didžioji būtybių knyga“ nacionaliniame knygos meno konkurse buvo pripažinta gražiausia 2016 m. knyga vaikams. Romanas „Sukeistas“ pateko į Metų knygos finalą. Rašytojos kūryba pasižymi smagiu stiliumi bei gebėjimu šiuolaikiškai pateikti lietuvių mitologiją.

Ieškote vertingų skaitinių visai šeimai? Siūlome knygą „Siela sumuštinių dėžutėje. Nelabai baisios istorijos“ įsigyti internetu ir mėgautis šiurpiomis istorijomis! Pirkti online kviečiame ir kitų žanrų ar siužetų knygas, kurios per akcijas ir išpardavimus kainuoja pigiau. Jei sunku išsirinkti, pasidomėkite apžvalgomis ir atsiliepimais. Taip pat atkreipkite dėmesį į santrauką su aprašymu, ištraukomis, puslapių skaičiumi ir kitomis detalėmis.


  • Autorius: Kotryna Zylė
  • Leidėjas: Aukso žuvys
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 164
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098120646

2021-05-17

Kotryna Zylė yra nuostabi knygų autorė. Labai patiko ši knyga

2021-05-14

Be galo gražios šios autorės knygelės, unikalus stilius :))

Parašykite atsiliepimą apie "Siela sumuštinių dėžutėje. Nelabai baisios istorijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Siela sumuštinių dėžutėje. Nelabai baisios istorijos", kurį parašė Kotryna Zylė. Siūlome ne tik išsamų "Siela sumuštinių dėžutėje. Nelabai baisios istorijos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kotryna Zylė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Siela sumuštinių dėžutėje. Nelabai baisios istorijos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Siela sumuštinių dėžutėje. Nelabai baisios istorijos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Siela sumuštinių dėžutėje. Nelabai baisios istorijos" perkama kartu