0

Sielapjūtė

  • Nuolaida knygai -87%
Kaina internetu: 0,99 €
Kaina knygyne: 7,19 €*
Sutaupote: 6.20 € (87%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Sielapjūtė

  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x23, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9786094462047

2020-10-31 0.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sielapjūtė" aprašymas

„Sielapjūtė“ – septynioliktoji Romo Daugirdo knyga.  
Metafiziniame lygmenyje Romo Daugirdo kūryba nuolat balansuoja tarp totalinio agnosticizmo ir „aklavietės palaimos“ (autoriaus esė pavadinimas). Tad nenuostabu, kad tekstų kertinė ašis – egzistencinis tragizmas ir stojiškumas. Paradoksalu, bet autorius yra alergiškas panašioms sąvokoms ir jas ignoruoja.
Pakeliui poetas išprasmina ir perprasmina konkretaus (daiktiško) vaizdinio ir abstrakčios minties sąryšį. Ir daro tai pasitelkdamas klasikinę minties raidą – Hėgelio triadą (tezė, antitezė, sintezė).
Tekstų detalių audinys kyla iš urbanistinės pasaulėjautos. Turbūt ji „kalčiausia“, kad poeto poezija – antilyrinė.
Stilistiniam instrumentarijui būdingi trys pagrindiniai bruožai: vizualumas, savita metaforika, minimalizmas. Regimi vaizdai keistai sintetina kubizmą ir surrealizmą, o minimalizmas organiškai ištirpdo bet kokias barokines puošmenas.
 

Parašykite atsiliepimą apie "Sielapjūtė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sielapjūtė, kurią skaitytojams dovanoja Romas Daugirdas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Romas Daugirdas su knyga Sielapjūtė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sielapjūtė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romas Daugirdas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sielapjūtė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Sielapjūtė" perkama kartu