0

Sielos dermės

  • Nuolaida knygai -38%
Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (38%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Sielos dermės

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 1999
  • Formatas: 12x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • ISBN ar kodas: 9986-590-87-6

2020-11-30 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sielos dermės" aprašymas

"Delfų išmintis, reikalaujanti pažinti save, lydėjo visą graikų mąstymą, todėl Platono, Aristotelio bei helenistinių filosofų įžvalgos tebėra svarbios ir mums."
Autorė

Sokratas: Niekaip negaliu, anot Delfų posakio, pažinti savęs paties ir manau, kad juokinga, šito nesužinojus, nagrinėti kitus dalykus. Todėl… ne juos dabar tyrinėju, bet save patį: ar esu žvėris, už Tifoną gudriau suregztas ir dar labiau pamišęs, ar taikesnis ir paprastesnis gyvūnas, iš prigimties turintis kažkokią dievišką ir netifonišką dalį?
Faidras 230a

Ši knyga "Sielos dermės" – filosofinės graikų etikos apybraiža.


 

Parašykite atsiliepimą apie "Sielos dermės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sielos dermės, kurią skaitytojams dovanoja Tatjana Aleknienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Tatjana Aleknienė su knyga Sielos dermės jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sielos dermės patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tatjana Aleknienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sielos dermės palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Sielos dermės" perkama kartu