0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sielos dienoraštis: šventumo kelias

  • Nuolaida knygai -29%
Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 6,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (29%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Sielos dienoraštis: šventumo kelias


2021-06-30 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sielos dienoraštis: šventumo kelias" aprašymas
"Suprasdamas, kad apie popiežių norisi žinoti viską ir viskas gali praversti istorijai... Savo sielą šiuose puslapiuose atvėriau labiau nei kokiuose kituose savo raštuose."
Šv. Jonas XXIII

2014 m. šventuoju paskelbtas popiežius Jonas XXIII (Angelo Giuseppe Roncalli, 1881–1963 m.) visame krikščioniškame pasaulyje laikomas dideliu autoritetu – tiek dėl jo inicijuotų socialinių pokyčių, tiek dėl pastangų siekiant taikos tarp valstybių ir tarp Bažnyčių, tiek dėl dėmesio žmogaus teisėms. Labai trumpas šv. Jono XXIII pontifikatas truko vos penkerius metus, bet turėjo didelės įtakos. Šis popiežius, pradėjęs Vatikano II susirinkimą, dėl savo paprastumo ir gerumo pramintas "geruoju popiežiumi Jonu", buvo mylimas ne vien katalikų bendruomenės.
1896–1963 m. rašyti dienoraščiai puikiai atskleidžia ne tik platų istorinį ir geografinį kontekstą, kuriame plėtojosi šio iškilaus dvasininko veikla, bet ir pagrindinį jo siekį – sau pačiam ir skaitytojams atskleisti krikščioniško gyvenimo tikslą remiantis iškilių mąstytojų (ypač Tomo Kempiečio ir Pranciškaus Salezo) įžvalgomis.

Iš italų kalbos vertė Asta Žūkaitė

  • Autorius: Šv. Jonas XXIII
  • Leidėjas: Magnificat leidiniai
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098197006

Parašykite atsiliepimą apie "Sielos dienoraštis: šventumo kelias"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sielos dienoraštis: šventumo kelias, kurią skaitytojams dovanoja Šv. Jonas XXIII. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Šv. Jonas XXIII su knyga Sielos dienoraštis: šventumo kelias jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sielos dienoraštis: šventumo kelias patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Šv. Jonas XXIII. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sielos dienoraštis: šventumo kelias palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sielos dienoraštis: šventumo kelias" perkama kartu