0

Sielos nuotykiai: kelionės po fizinius ir dvasinius pasaulius

  • Nuolaida knygai -36%
Kaina internetu: 6,49 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 3.50 € (36%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Sielos nuotykiai: kelionės po fizinius ir dvasinius pasaulius

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 152
  • ISBN ar kodas: 9786094690457

2020-10-31 6.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sielos nuotykiai: kelionės po fizinius ir dvasinius pasaulius" aprašymas

Šioje knygoje "Sielos nuotykiai" autorius kviečia skaitytojus į dvasinę kelionę - pažinti savo sielą ir jos keliones po dvasinius pasaulius. Autorius pristato būdus, leidžiančius pažvelgti į savo tikrąją prigimtį - tai meditacija, išėjimo iš kūno patirtys, artimą mirčiai būseną patyrusių žmonių pasakojimai, praeitų gyvenimų prisiminimai, informacija, kurią mediumai gauna iš dvasinių pasaulių. Su jų pagalba Van Prahas skatina skaitytoją ieškoti atsakymų į visiems svarbius klausimus:

Ar kada nors bus įmanoma sužinoti tiesą apie tai, kodėl esame čia? Ar įmanoma rasti atsakymą į šį klausimą mūsų žmogiškose smegenyse? O gal mums duotas kitas kelias, leidžiantis atrasti visatos paslaptis? Ar tikrai mūsų tikslas yra sužinoti atsakymus į šiuos klausimus?


„Norėčiau, kad skaitydami šią knygą suprastumėte,jog. „gyvenimas" apima daug daugiau nei tai, ką galite pajusti savo penkiais pojūčiais. Kviečiu kartu su manimi leistis į nuotykius po erdvę, laiką ir dangiškus pasaulius, kurie, tikiuosi, nuves jūsų sielą — jūsų upę - į meilės jūrą."

 James Van PraaghIš anglų kalbos vertė Živilė Šileikaitė

Įžanga


Visi, kurie skaitė mano anksčiau parašytas knygas, pastebės, kad ši truputį skiriasi nuo ankstesnių.

Kitų mano knygų pagrindas buvo tūkstančiai seansų, kuriuos per pastaruosius 30 metų atlikau kaip profesionalus mediumas. Kai 1997 metais netikėtai išpopuliarėjo ir bestseleriu tapo mano knyga Talking to Heaven („Pokalbiai su dangumi"), kalbėjimas su mirusiaisiais ir mediumizmas nebuvo įprastas tų dienų reiškinys. O štai jau 2014-aisiais televizija ne pirmą sezoną transliavo serialus „Dvasių užkalbėtoja" ir „Mediumas"; filmas „Šeštasis pojūtis" buvo nominuotas „Oskarui", filmo „Vaiduoklis" pagrindu buvo sukurtas Brodvėjaus miuziklas ir savo sugebėjimais su pasauliu pradėjo dalytis kiti mediumai (kurių daugelį laikau savo draugais).

Neseniai lioviausi teikti mediumo paslaugas (retkarčiais tai darau tik labdaros tikslais) ir visą energiją sutelkiau į mokymą - padedu žmonėms ugdyti psichinius sugebėjimus ir, jeigu jie to nori, mokau, kaip, pasitelkiant šiuos sugebėjimus, pagelbėti kitiems. Žmonių sąmonės atvėrimas Dvasios stebuklams man teikia didžiulį pasitenkinimą, todėl nuolat keliauju po pasaulį, skaitydamas paskaitas apie dvasinius dalykus. Žinoma, per šiuos renginius taip pat pademonstruoju savo sugebėjimą užmegzti kontaktą su sąmone tų, kurie jau nebegyvena šiame fiziniame plane.

Tiesą sakant, dauguma žmonių kaip tik dėl šios priežasties ateina į mano paskaitas, tačiau aš visada pabrėžiu tai, kas iš tiesų yra svarbu: atkreipiu visų dėmesį į tiesą, kad „mirties" nėra ir kad įprasti įsitikinimai apie gyvenimą Žemėje ir mūsų tikrąją prigimtį yra tik iliuzija. Esame amžinos sielos, neturinčios pradžios ir pabaigos, tačiau kol esame įsikūniję šiame fiziniame plane, suvokiame tik tai, kas yra dabar. Mūsų suvokimas remiasi žmogiškaisiais pojūčiais, todėl negalime įžvelgti visumos.

Yra būdų, leidžiančių bent akies krašteliu pažvelgti į savo tikrąją prigimtį (apie juos smulkiau papasakosiu toliau knygoje), - tai meditacija, išėjimo iš kūno patirtys, artimą mirčiai būseną patyrusių žmonių pasakojimai, praeitų gyvenimų prisiminimai, informacija, kurią mediumai gauna iš dvasinių pasaulių. Esu apdovanotas gebėjimu bendrauti su sielomis, perėjusiomis į kitą pasaulį, todėl negaliu paneigti savo paties išgyvenimų. Jeigu nebūčiau to patyręs, greičiausiai žiūrėčiau į šiuos dalykus skeptiškai, kaip ir dauguma žmonių.

Jei paklaustumėte manęs, ką išties reikšmingo sužinojau dirbdamas mediumu, atsakyčiau, jog supratau, kad pats svarbiausias dalykas, kokį gali padaryti žmogus, yra panaudoti meilės energiją. Žemė yra vieta, kurioje be perstojo vyksta daugybė dalykų, ir mes nuolat susiduriame su iššūkiais bei kliūtimis. Esame drąsinami ir apdovanojami, kai išsiskiriame iš daugumos. Mums kyla pagunda pinigus ir garbę prilyginti sėkmei, tačiau šis kelias veda pas netikrus dievus. „The Beatles" išreiškė tai geriausiai: viskas, ko jums reikia, yra meilė.

Įsivaizduokite savo sielą kaip plačią, ilgą upę. Ji vingiuodama teka, retkarčiais stabtelėdama duburiuose. Galvokite apie tai, kaip apie įsikūnijimą fiziniame pasaulyje. Po kurio laiko upė nuteka tolyn ir galiausiai pasiekia kitą duburį. Tačiau judėjimas, tikslas ir augimas visada išlieka. Upė gali vingiuoti ir pasukti į šoną, bet ji visada turi galutinį tikslą: susijungti su jūra - su visuma. Jūsų sielos misija yra panaudoti meilės energiją, kad siela galėtų sėkmingai sugrįžti namo į savo Šaltinį.

Norėčiau, kad skaitydami šią knygą suprastumėte, jog „gyvenimas" apima daug daugiau nei tai, ką galite pajusti savo penkiais pojūčiais. Pavyzdžiui, pažvelgęs pro savo namų langą į kitapus gatvės plytintį parką, matau ten gyvenančias voveres. Jos pažįsta tik parką, tai viskas. Tai yra visas jų pasaulis. Šios voverės negali net įsivaizduoti, kad už parko ribų yra didžiulė planeta, po kurią jos galėtų klajoti.

Ši galimybė joms nesuvokiama.

Priešingai nei voverės, evoliucija apdovanojo žmones sugebėjimu mąstyti apie kitas visatas ir kitus būties planus. Ar kada nors bus įmanoma sužinoti tiesą apie tai, kodėl esame čia? Ar įmanoma rasti atsakymą į šį klausimą mūsų žmogiškose smegenyse? O gal mums duotas kitas kelias, leidžiantis atrasti visatos paslaptis? Ar tikrai mūsų tikslas yra sužinoti atsakymus į šiuos klausimus? Tikiuosi, ši knyga jus paskatins pradėti ieškoti atsakymų.

Taigi kviečiu kartu su manimi leistis į nuotykius po erdvę, laiką ir dangiškus pasaulius, kurie, tikiuosi, nuves jūsų sielą - jūsų upę - į meilės jūrą.

Parašykite atsiliepimą apie "Sielos nuotykiai: kelionės po fizinius ir dvasinius pasaulius"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugda

James Van Praagh parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Sielos nuotykiai: kelionės po fizinius ir dvasinius pasaulius, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Sielos nuotykiai: kelionės po fizinius ir dvasinius pasaulius aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Sielos nuotykiai: kelionės po fizinius ir dvasinius pasaulius už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Sielos nuotykiai: kelionės po fizinius ir dvasinius pasaulius? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, James Van Praagh tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Sielos nuotykiai: kelionės po fizinius ir dvasinius pasaulius" perkama kartu