0

Širdies pavasaris

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Širdies pavasaris

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 248
  • ISBN ar kodas: 9786090136584

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Vedų astrologas Vasanta Das įsitikinęs – rytietiška išmintis ir vakarietiškas gyvenimo būdas puikiai suderinami. Todėl skaitytojų malonei atiduodamas savo debiutinę knygą „Širdies pavasaris“ jis siekia surasti jungtį tarp Rytų filosofijos bei religijos ir vakarietiškų kaučingo principų. Per Lietuvoje praleistą dešimtmetį jis ne vienam padėjo atrasti tikrąjį pašaukimą ir pasiekti vidinę ramybę.

Esminis principas ir pirmas žingsnis siekiant gyvenimo pilnatvės yra savęs, savo vidinio pasaulio pažinimas ir supratimas, o praktinė Rytų išmintis padeda surasti atsakymus į pačius sunkiausius klausimus. Paradoksalu, kad tie atsakymai slypi ne aplink mus, bet mūsų širdyje. Begalinė meilė ir troškimas būti laimingam užprogramuotas kiekviename iš mūsų. Visi turime galimybę šias galias išlaisvinti. Vasanta Das įsitikinęs, kad didžiausia gyvenimo dovana – žmogaus galimybė rinktis. Todėl svarbiausia, būti atviriems teigiamiems pokyčiams.

Knygoje „Širdies pavasaris“ Vasanta Daspasakoja apie karminę „banko sąskaitą“, žmogaus likimą ir gyvenimo prasmę.

Ar mes pajėgūs keisti likimą? Kodėl Rytų išmintis moko nereaguoti į kasdienes smulkmenas, išsivaduoti iš negatyvaus požiūrio į aplinką, gyvenimą, kitus žmones ir pasaulį? Kaip rasti vienovę tarp savo troškimų ir vertybių, siekti pilnatvės ir sąmonės darnos.

Sužinosite, kokia yra tikroji žmogaus prigimtis ir kaip ji lemia jūsų potencialą, išskirtinumą ir galimybes atsiskleisti kiekvieno iš mūsų asmenybei.

Dešimtmetį Lietuvoje gyvenančio Vasanta Das istorija – neeilinė. Tikinčių katalikų šeimoje Meksikoje gimęs vaikas nuo mažens suprato dvasinio pasaulio ir dvasingumo svarbą. Jis pasakoja, kad jį ypač sukrėtė 2001 m. rugsėjo įvykiai Niujorke – jis suvokė, kad materialus pasaulis yra trapus ir neatsparus iššūkiams, kad net didžiausias turtas bet kada gali virsti pelenų krūva. Nuo to laiko jis ėmė mokytis vedų paslapčių, o nusprendęs pakeisti savo gyvenimą, dešimt metų gyveno vienuolyne Indijoje. Pamilęs Lietuvos gamtą ir žmones, vyras su žmona pasirinko gyventi čia – abu jie susilaukė jau trijų atžalų.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu