0
5.0
(4 įvertinimai)
Internetu: 10,99 €
Knygyne: 12,39 €*
Sutaupote: 1.40 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2020-01-03

Informacija

Sielų kelionės

  • Leidėjas: Satwa
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 17x25, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 310
  • ISBN ar kodas: 9789986573609

2020-05-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Knyga "Sielų kelionės" leidžia mums pažvelgti į mirtį daug optimistiškiau - ne kaip į siaubingą bausmę, o kaip į galimybę stebuklingai pereiti į kitą gyvenimą, kupiną laisvės ir dvasinių išgyvenimų. Iš šios knygos Jūs sužinosite, kaip vyksta nuostabus sielos persikūnijimo procesas: kas mus pasitiks po fizinės mirties, kur mes vyksime toliau, kas bus mūsų Gidais ir angelais sargais, kuo jie užsiima ir kuo mes užsiimame po mirties, taip pat, kokios struktūros ir hierarchai egzistuoja tame mums nežinomame pasaulyje. Jūs taip pat sužinosite, kodėl ir kaip mes išsirenkame savo kūną, šalį, kurioje mes gyvename, profesiją, draugus ir net "priešus".
Ir visa tai ne kažkieno spėliojimai ar prasimanymai, ne įvairių religijų legendos ir mitai, o moksliškai paremtų, atliktų vieno iš geriausių mūsų laikų hipnoterapeutų daktaro Maiklo Niutono tyrimų rezultatai.

Knyga "Sielų kelionės" sudaryta dialogų su pacientais, kuriuos daktaras M. Niutonas savo sukurtais regresyvios hipnozės metodais įvesdavo į supersąmonės būklę ir jie prisimindavo tai, kas vyko su jais tarp fizinių įsikūnijimų, forma. Stebinantys ir dažnai netikėti pacientų atsakymai tapo apreiškimu net pačiam knygos autoriui. Ši knyga, be abejonės, aktuali, svarbi ir įdomi visiems gyvenantiems Žemėje žmonėms. Informacija, pateikiama šioje knygoje, ankščiau niekur nebuvo skelbiama.

"Ši nuostabi, dėmesį prikaustanti knyga atskleidžia daugelį sielų pasaulio paslapčių."
"Napra" žurnalas

"Sielų kelionės" - tai vienintelė šiuo metu pasirodžiusi nauja metafizinė informacija."

Dikas Sutpenas

"Nusipirkusi "Sielų kelionės", visur nešiojausi ją su savimi, nes paprasčiausiai negalėjau nuo jos atsitraukti. Jūsų knyga sujaudino mane labiau, nei visos kitos mano skaitytos knygos."
Viola, Torontas, Kanada

Iš anglų kalbos vertė Gintaras Kaminskas

Daktarės Lindos Backman kartu su Maiklu Niutonu įkūrusios Dvasinės regresijos draugiją (Niutono institutą) knyga Atverk sielą šviesai

Visos Maiklo Niutono knygos:

Sielų kelionės
Sielų lemtis
Gyvenimas tarp gyvenimų
Praeitų gyvenimų prisiminimai

2020-01-03

2018-02-01

Puiki knyga norintiems suprasti gyvenimą. O jei bus sunku patikėti tuo, kas ten rašoma, tuomet bent jau pasimėgausite kaip įdomiu fantastikos kūriniu.

2017-08-04

Nuostabiausios trys knygos ka esu per gyvenima perskaicius. Linkiu kiekvienam atrast tiek daug kiek as atradau. Tai neapsakoma:)))

2017-04-01

patiko

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu