⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Sielų kelionės

4.7
(23 įvertinimai) Įvertinkite
 • TOP
  32
  TOP 32
Kaina: 12,29 €
 • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-01-03 Karolina

Šią knygą man prieš daug metų rekomendavo draugas, kai patyriau didelę netektį. Skaičiau kelis kartus ir man tai labai paguodžia. Šios knygos turinys man labai patiko. Jei jus domina reinkarnacija ir tai, kas slypi už jos ribų, labai rekomenduoju.


2023-06-30 12.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Sielų kelionės" aprašymas

Knyga "Sielų kelionės" leidžia mums pažvelgti į mirtį daug optimistiškiau - ne kaip į siaubingą bausmę, o kaip į galimybę stebuklingai pereiti į kitą gyvenimą, kupiną laisvės ir dvasinių išgyvenimų. Iš šios knygos Jūs sužinosite, kaip vyksta nuostabus sielos persikūnijimo procesas: kas mus pasitiks po fizinės mirties, kur mes vyksime toliau, kas bus mūsų Gidais ir angelais sargais, kuo jie užsiima ir kuo mes užsiimame po mirties, taip pat, kokios struktūros ir hierarchai egzistuoja tame mums nežinomame pasaulyje. Jūs taip pat sužinosite, kodėl ir kaip mes išsirenkame savo kūną, šalį, kurioje mes gyvename, profesiją, draugus ir net "priešus".

Ir visa tai ne kažkieno spėliojimai ar prasimanymai, ne įvairių religijų legendos ir mitai, o moksliškai paremtų, atliktų vieno iš geriausių mūsų laikų hipnoterapeutų daktaro Maiklo Niutono tyrimų rezultatai.

Knyga "Sielų kelionės" sudaryta dialogų su pacientais, kuriuos daktaras M. Niutonas savo sukurtais regresyvios hipnozės metodais įvesdavo į supersąmonės būklę ir jie prisimindavo tai, kas vyko su jais tarp fizinių įsikūnijimų, forma. Stebinantys ir dažnai netikėti pacientų atsakymai tapo apreiškimu net pačiam knygos autoriui. Ši knyga, be abejonės, aktuali, svarbi ir įdomi visiems gyvenantiems Žemėje žmonėms. Informacija, pateikiama šioje knygoje, ankščiau niekur nebuvo skelbiama.

"Ši nuostabi, dėmesį prikaustanti knyga atskleidžia daugelį sielų pasaulio paslapčių."
"Napra" žurnalas

"Sielų kelionės" - tai vienintelė šiuo metu pasirodžiusi nauja metafizinė informacija."
Dikas Sutpenas

"Nusipirkusi "Sielų kelionės", visur nešiojausi ją su savimi, nes paprasčiausiai negalėjau nuo jos atsitraukti. Jūsų knyga sujaudino mane labiau, nei visos kitos mano skaitytos knygos."
Viola, Torontas, Kanada

Daktarės Lindos Backman kartu su Maiklu Niutonu įkūrusios Dvasinės regresijos draugiją (Niutono institutą) knyga „Atverk sielą šviesai“.

Visos Maiklo Niutono knygos:

„Sielų kelionės“

„Sielų lemtis“

„Gyvenimas tarp gyvenimų“

„Praeitų gyvenimų prisiminimai“


 • Autorius: Maiklas Niutonas (Michael Newton)
 • Leidėjas: Satwa
 • Išleidimo metai: 2020
 • Knygos puslapių skaičius: 310
 • Formatas: 17x25, minkšti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9789986573609
 • Vertėjas: Gintaras Kaminskas
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2023-01-03

Šią knygą man prieš daug metų rekomendavo draugas, kai patyriau didelę netektį. Skaičiau kelis kartus ir man tai labai paguodžia. Šios knygos turinys man labai patiko. Jei jus domina reinkarnacija ir tai, kas slypi už jos ribų, labai rekomenduoju.

2023-01-02


Ši knyga pakeitė mano požiūrį į gyvenimą ir tai, kaip aš jaučiuosi apie mirtį. Viskas. Negaliu nustoti apie tai galvoti.

2022-12-22

istorija jaudinanti pirmoje dalyje, tačiau palaipsniui tampa abstraktesnė ir sudėtingesnė nuo antrosios dalies. Tačiau šios knygos idėja šauni, kaip ir filmo „Siela“ scenos, kur galima pamatyti, kas nutiktų su „savimi“ po mirties.

2022-12-21

Nesvarbu, ar tikite moksliniu šioje knygoje pateiktos analizės vientisumu, ar ne, jos turinys yra pakankamai žavus, kad sudomintų bet kurį skaitytoją.

2022-12-08

Įspūdingas klinikinio psichologo tyrinėjimas netradicinėje erdvėje. Lengvai skaitomas, pastūmėjo mano suvokimą apie realybę.

2022-12-05

Man be galo patiko ši knyga. Tai nesijautė priverstinai ir jie nebuvo sensacijų ieškotojai ir pasakojo tik laimingas istorijas, jie papasakojo išgyvenimus, kuriuos žmonės išgyveno tuose regresijos seansuose.

2022-12-02

įdomi pozicija žmonėms, ieškantiems bendrų taškų įvairiose religijose ir filosofijose. Tai verčia susimąstyti.

2022-11-29

Viena labiausiai dvasiškai gyvenimą pakeitusių knygų, kurias aš skaičiau.

2022-11-24

Tai tikrai puiki knyga!!
Pateikita tiek daug prieštaringų, bet intriguojančių dalykų. Man buvo sunku padėti knygą, nebaigus jos.

2022-11-23

Kaip žmogus, tikintis pomirtiniu gyvenimu ir praradęs savo gyvenimo meilę, mane patraukė ši knyga, kad padėtų sumažinti mano smalsumą apie tai, kas vyksta anapus.

2022-11-22

Man patiko, kaip jis sukūrė istoriją ir įdėjo seansų stenogramą, kad ją paremtų.

2022-11-17

Tikėtina, kad tai pakeis požiūrį į gyvenimą ir jo prasmę. Jei galite, perskaitykite iš karto, nes jis švytės ir norėsite sužinoti daugiau.

2022-11-16

Kaskart, kai skaitau Michael Newton kūrybą aiš naujo žvelgiu į savo tikrąjį dvasingumą. Tai paaiškina, ramina ir įkvepia. Perskaičiau šią knygą ir viską suvalgiau. Esu labai dėkinga, kad radau šias žinutes, kurios padės man per šį gyvenimą. ❤️

2022-11-09

Ši dvasinės kelionės tema labai verčia susimąstyti. Verta perskaityti, kad praplėstumėte savo mintis

2022-11-08

Kiekviena knyga šia tema turi ką pasiūlyti ir išmokinti! Įspūdingas leidinys!

2021-04-05

tie kas raso, jog super knyga, tai greiciausiai yra gerai nuciuoze. Knyga paremta hipnoze, kurioje klientus kaip teigia autorius, uzhipnotizuoja taip pasiekdamas ju siela. dalykas tas, kad dasikasti iki sielos gelmiu naudojant hipnoze, tiesiog not possible. pasidomekite placiau hipnoze ir surpasite, kad visa knyga yra tik fantaziju kratinys.

2021-03-25

Labai gaila, kad tik dabar perskaičiau visas Maiklo Niutono knygas.
Tai pakeitė mano požiūrį ir supratimą į gyvenimo ir mirties santykį. Gaila, kad nėra daugiau jo kūrinių.

2021-02-23

Super knyga, turėtu perskaityti kiekvienas žmogus.

2021-01-24

Nuostabi knyga. Niekada nemaniau, kad kada nors perskaityisu knygą apie sielą ir autoriaus logika, mąstymas man bus priimtinas. Knygą pakeitusi mano požiūrį tiek į gyvenimą, tiek į mirtį.

2020-01-03

2018-02-01

Puiki knyga norintiems suprasti gyvenimą. O jei bus sunku patikėti tuo, kas ten rašoma, tuomet bent jau pasimėgausite kaip įdomiu fantastikos kūriniu.

2017-08-04

Nuostabiausios trys knygos ka esu per gyvenima perskaicius. Linkiu kiekvienam atrast tiek daug kiek as atradau. Tai neapsakoma:)))

2017-04-01

patiko

Parašykite atsiliepimą apie "Sielų kelionės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Gyvenimo Anapus, reinkarnacijos knygos

Maiklas Niutonas (Michael Newton) pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Sielų kelionės", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Sielų kelionės" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Sielų kelionės" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Sielų kelionės"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Maiklas Niutonas (Michael Newton) tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Sielų kelionės" perkama kartu