Tūkstančiai knygų IKI 5€ RINKITĖS ČIA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Sielų kelionės

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-03-25 Antanas

Labai gaila, kad tik dabar perskaičiau visas Maiklo Niutono knygas.
Tai pakeitė mano požiūrį ir supratimą į gyvenimo ir mirties santykį. Gaila, kad nėra daugiau jo kūrinių.


Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 10.99 SoldOut

Knygos "Sielų kelionės" aprašymas

Knyga "Sielų kelionės" leidžia mums pažvelgti į mirtį daug optimistiškiau - ne kaip į siaubingą bausmę, o kaip į galimybę stebuklingai pereiti į kitą gyvenimą, kupiną laisvės ir dvasinių išgyvenimų. Iš šios knygos Jūs sužinosite, kaip vyksta nuostabus sielos persikūnijimo procesas: kas mus pasitiks po fizinės mirties, kur mes vyksime toliau, kas bus mūsų Gidais ir angelais sargais, kuo jie užsiima ir kuo mes užsiimame po mirties, taip pat, kokios struktūros ir hierarchai egzistuoja tame mums nežinomame pasaulyje. Jūs taip pat sužinosite, kodėl ir kaip mes išsirenkame savo kūną, šalį, kurioje mes gyvename, profesiją, draugus ir net "priešus".
Ir visa tai ne kažkieno spėliojimai ar prasimanymai, ne įvairių religijų legendos ir mitai, o moksliškai paremtų, atliktų vieno iš geriausių mūsų laikų hipnoterapeutų daktaro Maiklo Niutono tyrimų rezultatai.

Knyga "Sielų kelionės" sudaryta dialogų su pacientais, kuriuos daktaras M. Niutonas savo sukurtais regresyvios hipnozės metodais įvesdavo į supersąmonės būklę ir jie prisimindavo tai, kas vyko su jais tarp fizinių įsikūnijimų, forma. Stebinantys ir dažnai netikėti pacientų atsakymai tapo apreiškimu net pačiam knygos autoriui. Ši knyga, be abejonės, aktuali, svarbi ir įdomi visiems gyvenantiems Žemėje žmonėms. Informacija, pateikiama šioje knygoje, ankščiau niekur nebuvo skelbiama.

"Ši nuostabi, dėmesį prikaustanti knyga atskleidžia daugelį sielų pasaulio paslapčių."
"Napra" žurnalas

"Sielų kelionės" - tai vienintelė šiuo metu pasirodžiusi nauja metafizinė informacija."

Dikas Sutpenas

"Nusipirkusi "Sielų kelionės", visur nešiojausi ją su savimi, nes paprasčiausiai negalėjau nuo jos atsitraukti. Jūsų knyga sujaudino mane labiau, nei visos kitos mano skaitytos knygos."
Viola, Torontas, Kanada

Iš anglų kalbos vertė Gintaras Kaminskas

Daktarės Lindos Backman kartu su Maiklu Niutonu įkūrusios Dvasinės regresijos draugiją (Niutono institutą) knyga Atverk sielą šviesai

Visos Maiklo Niutono knygos:

Sielų kelionės
Sielų lemtis
Gyvenimas tarp gyvenimų
Praeitų gyvenimų prisiminimaiKiti taip pat domėjosi


2021-04-05

tie kas raso, jog super knyga, tai greiciausiai yra gerai nuciuoze. Knyga paremta hipnoze, kurioje klientus kaip teigia autorius, uzhipnotizuoja taip pasiekdamas ju siela. dalykas tas, kad dasikasti iki sielos gelmiu naudojant hipnoze, tiesiog not possible. pasidomekite placiau hipnoze ir surpasite, kad visa knyga yra tik fantaziju kratinys.

2021-03-25

Labai gaila, kad tik dabar perskaičiau visas Maiklo Niutono knygas.
Tai pakeitė mano požiūrį ir supratimą į gyvenimo ir mirties santykį. Gaila, kad nėra daugiau jo kūrinių.

2021-02-23

Super knyga, turėtu perskaityti kiekvienas žmogus.

2021-01-24

Nuostabi knyga. Niekada nemaniau, kad kada nors perskaityisu knygą apie sielą ir autoriaus logika, mąstymas man bus priimtinas. Knygą pakeitusi mano požiūrį tiek į gyvenimą, tiek į mirtį.

2020-01-03

2018-02-01

Puiki knyga norintiems suprasti gyvenimą. O jei bus sunku patikėti tuo, kas ten rašoma, tuomet bent jau pasimėgausite kaip įdomiu fantastikos kūriniu.

2017-08-04

Nuostabiausios trys knygos ka esu per gyvenima perskaicius. Linkiu kiekvienam atrast tiek daug kiek as atradau. Tai neapsakoma:)))

2017-04-01

patiko

Parašykite atsiliepimą apie "Sielų kelionės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Gyvenimo Anapus, reinkarnacijos knygos

Maiklas Niutonas (Michael Newton) pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Sielų kelionės", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Sielų kelionės" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Sielų kelionės" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Sielų kelionės"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Maiklas Niutonas (Michael Newton) tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Sielų kelionės" perkama kartu