-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 25NUOLAIDA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Siena (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 2.99 SoldOut

Knygos "Siena (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

"Sistema gina save, jiems nusišvilpt, kad galbūt ne tuos iki gyvos galvos į kaliūzę įgrūdo, svarbu nesugadinti reputacijos, bet kokia kaina išlikti. Siena, kurios net galingiausiu taranu neišversi: Prezidentas, Seimas, prokuratūra, slaptosios tarnybos – vienas kumštis... tai ką dabar darysi"

Naujausia rašytojo Vytauto Čepo knyga „Siena“ – tai dokumentinis, tikrais faktais paremtas romanas apie teisingumą ir teisėsaugos sistemą, prieš kurią bejėgis ne tik paprastas žmogus, bet ir jai dirbantys teisininkai.

Vytauto Čepo pasakojama istorija nutiko mūsų šalyje. Tinkamai neištyrus nusikaltimų trys vyrai buvo nuteisti kalėti iki gyvos galvos. Šią istoriją autorius atkuria remdamasis liudininkų pasakojimais.

Kaip veikia milžiniškas teisėsaugos mechanizmas? Ar teisingumas klysta? Ar Temidė iš tikrųjų sprendimą priima užmerkusi akis? Kaip elgtis, kai prieš tave iškyla aklina, aukšta ir neįveikiama sistemos siena? Jeigu atrodo, kad esate saugus ir niekada su tuo nesusidursite, nebūkite tuo tikras. Ši siena gali išdygti kiekvieno mūsų kelyje.

Sistema kuria nepriekaištingą savo reputaciją, rūpinasi įvaizdžiu ir nori išlikti. Ją prižiūri tvirta valstybės institucijų jėga.

Dokumentinis romanas „Siena“ – tai istorija, su kuria susidūrė buvęs Lietuvos Respublikos generalinės prokuratūros ypatingų bylų tardytojas, Prezidento įkurtos grupės kovai su organizuotu nusikalstamumu vadovas Egidijus Bičkauskas. Šiuo metu jis dirba baudžiamosios teisės advokatu.

Knygos autorius Vytautas Čepas (g. 1948 m.) – psichologijos mokslų daktaras, Lietuvos rašytojų sąjungos narys. Rašytojo plunksnai priklauso jau aštuoni romanai, o 2000 m. jam įteiktas Lietuvos nepriklausomybės medalis. Sukūrė televizijos filmo „Spalio metamorfozės“ scenarijų. Dvi kadencijas rašytojas buvo Lietuvos Respublikos Seimo nariu, tad gerai pažįsta politinės ir teisinės sistemos veikimo principus.


  • Autorius: Vytautas Čepas
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 344
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094664304-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Siena (knyga su defektais)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių tikros istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Siena (knyga su defektais)", Vytautas Čepas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vytautas Čepas su knyga "Siena (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Siena (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Čepas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Siena (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Siena (knyga su defektais)" perkama kartu