⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Sieros ir seleno junginių įtaka mangano lydinių elektrolitiniam nusodinimui ir savybėms

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 5.79 SoldOut

Knygos "Sieros ir seleno junginių įtaka mangano lydinių elektrolitiniam nusodinimui ir savybėms" aprašymas

Monografijoje autorius apžvelgia mangano ir jo lydinių nusodinimo bendruosius klausimus, nagrinėja įvairių priedų įtaka mangano lydinių išeigai ir sudėčiai bei katodo poliarizacijai, susistemina ir išsamiai išdėsto priedų poveikį įvairiausioms mangano lydinių savybėms.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Sieros ir seleno junginių įtaka mangano lydinių elektrolitiniam nusodinimui ir savybėms"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Sieros ir seleno junginių įtaka mangano lydinių elektrolitiniam nusodinimui ir savybėms", Algirdas Šulčius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Algirdas Šulčius su knyga "Sieros ir seleno junginių įtaka mangano lydinių elektrolitiniam nusodinimui ir savybėms" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Sieros ir seleno junginių įtaka mangano lydinių elektrolitiniam nusodinimui ir savybėms" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algirdas Šulčius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Sieros ir seleno junginių įtaka mangano lydinių elektrolitiniam nusodinimui ir savybėms" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sieros ir seleno junginių įtaka mangano lydinių elektrolitiniam nusodinimui ir savybėms" perkama kartu