0

Sietuva (CD)

14,19 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Sietuva (CD)

  • Leidėjas: Sutaras
  • Išleidimo metai: 2003
  • ISBN ar kodas: SMF-018

2020-11-30 14.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sietuva (CD)" aprašymas

Tautinių šokių ir muzikos ansamblio SIETUVA repertuarą sudaro aranžuoti lietuvių šokiai, liaudies dainos, arba naujai sukurti lietuvių kompozitorių ir choreografų kūriniai, pagrįsti autentiškais šaltiniais. Ansamblis yra daugelio konkursų ir festivalių prizininkas, koncertavo daugelyje užsienio valstybių. Orkestro muzikantai groja kanklėmis, birbynėmis, lamzdeliais, skudučiais, skrabalais bei kitais lietuvių liaudies muzikos instrumentais.

Parašykite atsiliepimą apie "Sietuva (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sietuva (CD), kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Sietuva (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sietuva (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sietuva (CD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Sietuva (CD)" perkama kartu