0
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Šilų dzūkai

  • Leidėjas: R. Paknio leidykla
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 23x24, kietas viršelis
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9789955736233

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Šilų dzūkai" aprašymas
Dzūkija – savita etnografinė Lietuvos sritis tarp Nemuno vidurupio ir Neries. Dzūkai, šių vietų gyventojai, – Lietuvos pietiečiai, išsiskiriantys ne tik ypač gražia tarme, bet ir savitais papročiais, liaudies dainomis, gyvenimo būdu. Daugelis amatų čia išsilaikė ilgiau negu kitur, o kai kurie darbai – net iki mūsų dienų. Archajiškas ir šių vietų kraštovaizdis.
Šilų dzūkų kraštas pačiuose pietuose – Kapiniškėse, Kašėtose, Marcinkonyse, Margionyse, Musteikoje, Puvočiuose, Zervynose, Žiūruose, – ten ir vyksta šios knygos „veiksmas“: žmonės dirba kasdienius darbus, ilsisi, švenčia, atlieka apeigas, pasakoja istorijas – tik gaila, tarmės fonetikos įvairovės, kalbėsenos skambumo neįmanoma užrašyti literatūrinės kalbos rašmenimis. Nuotraukose ir pasakojimuose užfiksuota autentika labai sparčiai nyksta, vienas po kito amžinybėn išeinant šiems šviesiems žmonėms. Būtina juos pažinti, kad ir prasilenkiant…
Anglų bei lietuvių kalbomis

Parašykite atsiliepimą apie "Šilų dzūkai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šilų dzūkai, kurią skaitytojams dovanoja Arūnas Baltėnas, Ona Drobelienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Arūnas Baltėnas, Ona Drobelienė su knyga Šilų dzūkai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šilų dzūkai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Arūnas Baltėnas, Ona Drobelienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šilų dzūkai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Šilų dzūkai" perkama kartu