0

Šiluma. Elektra ir magnetizmas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Šiluma. Elektra ir magnetizmas

  • Leidėjas: Šiaulių universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 316
  • ISBN ar kodas: 9789986388005

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Šiluma. Elektra ir magnetizmas" aprašymas
Mokomoji knyga skirta universiteto fizikos specialybės studentams - būsimiesiems fizikos mokytojams. Tai knygos "Medžiagų sandara. Mechanika" tęsinys. Remiantis Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklos XI-XII klasės bendrosiomis programomis ir išsilavinimo standartais pateikiama susisteminta ir apibendrinta kita dalis XI-XII klasės fizikos kurso medžiagos. Ji taikytina atskirų fizikos didaktikos modulių temų analizei. Šia knyga taip pat gali naudotis fizikos mokytojai ruošiantis pamokoms, žemesniųjų kursų studentai ir moksleiviai, norintys pakartoti bei pagilinti fizikos žinias.

Parašykite atsiliepimą apie "Šiluma. Elektra ir magnetizmas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Fizika. Astronomija

Stanislovas Jakutis, Loreta Ragulienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Šiluma. Elektra ir magnetizmas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Šiluma. Elektra ir magnetizmas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Šiluma. Elektra ir magnetizmas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Šiluma. Elektra ir magnetizmas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Stanislovas Jakutis, Loreta Ragulienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Šiluma. Elektra ir magnetizmas" perkama kartu