Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Šilumos gamyba deginant kurą

Kaina internetu: 14,19 €
Kaina knygyne: 18,99 €*
Sutaupote: 4,80 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-31 14.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šilumos gamyba deginant kurą" aprašymas

Leidinyje "Šilumos gamyba deginant kurą" pateikiami aprūpinimo šiluma techninės sistemos, kaip vienos svarbiausių energetinės sistemos komponentų, techniniai pagrindai. Šilumos gamyba pristatoma kaip darnios energijos dalis, kai jos gamyba ir vartojimas vyksta tenkinant visuomenės dabarties ir ateities poreikius, vertinamus ekonominėmis, aplinkinėmis ir socialinėmis išlaidomis. Leidinys parengtas remiantis kelių dešimtmečių dėstymo keliuose universitetuose ir konsultacinio darbo patirtimi, naujais mokslo ir technologijų pasiekimais.

Leidinį "Šilumos gamyba deginant kurą" sudaro dešimt skyrių. Pirmuosiuose keturiuose skyriuose aptariami šilumos poreikiai, jų kitimas per metus, savaitę, parą, jų struktūra, pateikiami pirminės energijos, kuro šiluminių ir degimo charakteristikų klausimai. Penktasis skyrius skiriamas katilo šilumos balansui, nominaliam ir sezoniniam efektyvumui, kuro poreikio nustatymui. Šeštajame, septintajame ir aštuntajame skyriuose aptariama kuro deginimo įrenginių, katilų ir antrinės katilo įrangos technologinių sprendinių įvairovė. Tai kūryklos, dujinio, kietojo ir skystojo kuro degikliai, principinės įvairių katilų konstrukcijos, maitinimo vandeniu, traukos ir oro pūtimo, kuro ūkio įrenginiai. Atskirai aptariamos šiuo metu aktualios biomasės deginimo technologijos. Devintajame skyriuje pristatomos pagalbinės šilumą generuojančių įrenginių sistemos, dešimtajame aptariamos šilumos gamybos katilinių technologinės schemos bei planavimo ir projektavimo pagrindai.

Vadovėlis "Šilumos gamyba deginant kurą" skirtas universitetinių technologijos studijų šilumos gamybos bakalaurantams. Juo gali naudotis visi, studijuojantys miestų inžinerines infrastruktūras, termoinžineriją. Leidinys praverstų energetikos ir termoinžinerijos magistrantams ir visiems, kurie domisi efektyvia šilumos gamyba.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šilumos gamyba deginant kurą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Šilumos gamyba deginant kurą", Valdas Lukoševičius, Vytautas Martinaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Valdas Lukoševičius, Vytautas Martinaitis su knyga "Šilumos gamyba deginant kurą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šilumos gamyba deginant kurą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Valdas Lukoševičius, Vytautas Martinaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šilumos gamyba deginant kurą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šilumos gamyba deginant kurą" perkama kartu