0
Šilumos gamyba deginant kurą
14.19 InStock

Šilumos gamyba deginant kurą

  • Nuolaida knygai -26%
Internetu: 14,19 €
Knygyne: 18,99 €*
Sutaupote: 4.80 € (26%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Šilumos gamyba deginant kurą

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 18x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 229
  • ISBN ar kodas: 9786094576324

14.19 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Leidinyje "Šilumos gamyba deginant kurą" pateikiami aprūpinimo šiluma techninės sistemos, kaip vienos svarbiausių energetinės sistemos komponentų, techniniai pagrindai. Šilumos gamyba pristatoma kaip darnios energijos dalis, kai jos gamyba ir vartojimas vyksta tenkinant visuomenės dabarties ir ateities poreikius, vertinamus ekonominėmis, aplinkinėmis ir socialinėmis išlaidomis. Leidinys parengtas remiantis kelių dešimtmečių dėstymo keliuose universitetuose ir konsultacinio darbo patirtimi, naujais mokslo ir technologijų pasiekimais.

Leidinį "Šilumos gamyba deginant kurą" sudaro dešimt skyrių. Pirmuosiuose keturiuose skyriuose aptariami šilumos poreikiai, jų kitimas per metus, savaitę, parą, jų struktūra, pateikiami pirminės energijos, kuro šiluminių ir degimo charakteristikų klausimai. Penktasis skyrius skiriamas katilo šilumos balansui, nominaliam ir sezoniniam efektyvumui, kuro poreikio nustatymui. Šeštajame, septintajame ir aštuntajame skyriuose aptariama kuro deginimo įrenginių, katilų ir antrinės katilo įrangos technologinių sprendinių įvairovė. Tai kūryklos, dujinio, kietojo ir skystojo kuro degikliai, principinės įvairių katilų konstrukcijos, maitinimo vandeniu, traukos ir oro pūtimo, kuro ūkio įrenginiai. Atskirai aptariamos šiuo metu aktualios biomasės deginimo technologijos. Devintajame skyriuje pristatomos pagalbinės šilumą generuojančių įrenginių sistemos, dešimtajame aptariamos šilumos gamybos katilinių technologinės schemos bei planavimo ir projektavimo pagrindai.

Vadovėlis "Šilumos gamyba deginant kurą" skirtas universitetinių technologijos studijų šilumos gamybos bakalaurantams. Juo gali naudotis visi, studijuojantys miestų inžinerines infrastruktūras, termoinžineriją. Leidinys praverstų energetikos ir termoinžinerijos magistrantams ir visiems, kurie domisi efektyvia šilumos gamyba.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu