0

Šiluvos regiono dvarai ir jų vidaus teisė (XVI-XX a.). II tomas. Specialioji dalis

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 24,49 €
Kaina knygyne: 26,90 €*
Sutaupote: 2.41 € (9%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Šiluvos regiono dvarai ir jų vidaus teisė (XVI-XX a.). II tomas. Specialioji dalis

  • Leidėjas: Versmė
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 592
  • ISBN ar kodas: 9786098148503

2020-10-31 24.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šiluvos regiono dvarai ir jų vidaus teisė (XVI-XX a.). II tomas. Specialioji dalis" aprašymas

Knygoje "Šiluvos regiono dvarai ir jų vidaus teisė (XVI-XX a.). II tomas. Specialioji dalis", remiantis Žemaičių žemės teismo, Žemaičių pilies teismo, Vyriausiojo Tribunolo XVI–XVIII a. knygomis ir kitais pirminiais istoriniais šaltiniais, atskleidžiamas XVI–XX a. socialinis, ekonominis, teisinis, asmeninis gyvenimas, vykęs daugiau kaip dvidešimtyje Šiluvos regiono dvarų.
Pats dvaras tiriamas kaip regiono ekonominį, politinį, religinį, kultūrinį gyvenimą ilgą laiką kūręs ir integravęs centras. Tai darė priimdamas įvairius steigiamuosius ir civilinės teisės aktus, kurie šiandien yra pagrindiniai regioninės istorijos ir genealogijos šaltiniai. Regiono istorijos suvokimas per dvaro istoriją traktuojamas kaip metodas pereiti nuo tradicinio, paralelinio įvairių regiono socialinio gyvenimo sričių aprašymo prie jų integracijos, atrandant tos integracijos pagrindinį iniciatorių ir vykdytoją – dvarą.
Kompleksinis požiūris į konkrečių dvarų istoriją kartu pristatomas ir kaip būdas sujungti „didžiąsias“ istorijas su „mažosiomis“, kur „didžiosios“ istorijos randa savo sukonkretinimą, užbaigimą, o „mažosios“ – istorinį kontekstą.

Knyga "Šiluvos regiono dvarai ir jų vidaus teisė (XVI-XX a.). II tomas. Specialioji dalis" gausiai iliustruota senųjų dokumentų faksimilėmis, nuotraukomis, tekstas papildomas dvarų inventorių, statistinių suvestinių, giminių genealogijų priedais, vardų ir vietovardžių rodyklėmis.
Skiriama istorikams, teisininkams ir visiems besidomintiems dvarų istorijos ir genealogijos problemomis.

Parašykite atsiliepimą apie "Šiluvos regiono dvarai ir jų vidaus teisė (XVI-XX a.). II tomas. Specialioji dalis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Miestų ir kraštų istorija

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Šiluvos regiono dvarai ir jų vidaus teisė (XVI-XX a.). II tomas. Specialioji dalis, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Šiluvos regiono dvarai ir jų vidaus teisė (XVI-XX a.). II tomas. Specialioji dalis aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Šiluvos regiono dvarai ir jų vidaus teisė (XVI-XX a.). II tomas. Specialioji dalis už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Šiluvos regiono dvarai ir jų vidaus teisė (XVI-XX a.). II tomas. Specialioji dalis? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Šiluvos regiono dvarai ir jų vidaus teisė (XVI-XX a.). II tomas. Specialioji dalis" perkama kartu