0

Pirkėjų atsiliepimai

Silvija ieško spalvų

Kaina: 8,89 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 8.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Silvija ieško spalvų" aprašymas

Drambliukė Silvija nusiminusi, nes nepažįsta spalvų. Vieną dieną ji ryžtasi leistis į nepaprastą kelionę po spalvų pasaulį…

„Silvija ieško spalvų“ – jauki istorija mažiesiems skaitytojams, kurie dar tik susipažįsta su juos supančia aplinka. Autorė žaismingai pasakoja, kaip pagrindinė veikėja drambliukė Silvija iškeliauja ieškoti spalvų. Skaitydami šią knygelę „Silvija ieško spalvų“ mažieji pasiners į nuotykį, iš kurio grįš pasisėmę daugiau žinių apie spalvingąjį pasaulį.

2019 metais „Silvija ieško spalvų“ įtraukta į TOP 5 geriausio dizaino knygų vaikams Estijoje sąrašą, taip pat pelnė Estijos Vaiko gerovės asociacijos (Lastekaitse Liit) įsteigtą apdovanojimą kaip viena geriausių 2019 metų knygų vaikams.

Knygos leidybą iš dalies parėmė Estijos kultūros rėmimo fondas.


  • Pavadinimas originalo kalba: Saskia otsib värve
  • Autorius: Liis Sein, Catherine Zarip
  • Leidėjas: Baltų lankų vadovėliai
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 23x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094701351
  • Vertėjas: Viltarė Urbaitė
  • Iš kokios kalbos versta: estų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Silvija ieško spalvų"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Silvija ieško spalvų", kurį pristato Catherine Zarip, Liis Sein. Siūlome ne tik išsamų "Silvija ieško spalvų" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Catherine Zarip, Liis Sein. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Silvija ieško spalvų". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Silvija ieško spalvų" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Silvija ieško spalvų" perkama kartu