⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Silviliudijos

Kaina: 16,79 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-11-30 16.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Silviliudijos" aprašymas

Paskutiniaisiais gyvenimo metais, dirbdamas valdovo pamokslininku, Motiejus Kazimieras Sarbievijus (1595-1640) kūrybai laiko beturėjo vis mažiau, jautėsi slegiamas dvaro intrigų, kamuojamas sveikatos sutrikimų. Apie šiuos metus nemažai žinių pateikia jo laiškai bičiuliui vyskupui Stanislovui Liubienskiui.

„Niekad nesu laimingesnis, negu būdamas vienas“ – užsiminė paskutiniame išlikusiame laiške. Tačiau ir tuo sunkiu laiku kūrybos neapleido: rašė epinę poemą „Lechiada“ (išliko tik jos XI knygos fragmentas); vienas paskutinių kūrinių – „Silviludijos“ („Miškų žaidimai“) – galėjo būti skirtas Vladislovo IV Vazos rūmų teatro scenai.

Nuotaikingas kūrinėlis parašytas remiantis valdovo išvykų bei medžioklės motyvais. Rinkinį sudaro dešimt skirtingo ilgumo eilėraščių. Jame gausu Lietuvos realijų (minimi Birštonas, Merkinė, Šalčininkai), jos gamtos vaizdų. Tai kartu ir vienas mįslingiausių bei problemiškiausių Sarbievijaus kūrinių.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Silviliudijos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Silviliudijos", Motiejus Kazimieras Sarbievijus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Motiejus Kazimieras Sarbievijus su knyga "Silviliudijos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Silviliudijos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Motiejus Kazimieras Sarbievijus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Silviliudijos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Silviliudijos" perkama kartu