ŽAIBIŠKAS PRISTATYMAS! 94% respondentų rekomenduotų patogupirkti.lt draugui!

0

Pirkėjų atsiliepimai

Šimtas laipsnių

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-06-30 2.69 SoldOut

Knygos "Šimtas laipsnių" aprašymas

Knygoje „Šimtas laipsnių“ pateikta įvairiapusiška informacija apie dauginimosi procesą ir jo dėsnius, gyvūnų ir žmogaus lyčių ypatumus, meilės jausmą, sekso anatomiją ir fiziką. Suprantama kalba išdėstomos žinios apie seksą, kaip būties funkciją, jo žemišką ir dievišką paskirtį. Seksas analizuojamas biologiniu, fiziologiniu ir energetiniu aspektais. Trumpai apibūdinamos vyrų ligos, susijusios su lyties problemomis, duodama keletas pratimų bei patarimų iš natūralios medicinos. Autorė, gamtos mokslų daktarė, mokslines žinias pateikia paprasta kalba, nevengia humoro ir poezijos. Knygoje „Šimtas laipsnių“ yra nemažai iliustracijų.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šimtas laipsnių"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie seksą

Angelina Zalatorienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Šimtas laipsnių", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Šimtas laipsnių" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Šimtas laipsnių" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Šimtas laipsnių"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Angelina Zalatorienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Šimtas laipsnių" perkama kartu