-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šimtas laipsnių

Kaina: 2,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-01-31 2.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šimtas laipsnių" aprašymas

Knygoje „Šimtas laipsnių“ pateikta įvairiapusiška informacija apie dauginimosi procesą ir jo dėsnius, gyvūnų ir žmogaus lyčių ypatumus, meilės jausmą, sekso anatomiją ir fiziką. Suprantama kalba išdėstomos žinios apie seksą, kaip būties funkciją, jo žemišką ir dievišką paskirtį. Seksas analizuojamas biologiniu, fiziologiniu ir energetiniu aspektais.

Trumpai apibūdinamos vyrų ligos, susijusios su lyties problemomis, duodama keletas pratimų bei patarimų

iš natūralios medicinos. Autorė, gamtos mokslų daktarė Angelina Zalatorienė, mokslines žinias pateikia paprasta kalba, nevengia humoro ir poezijos. Knygoje „Šimtas laipsnių“ yra nemažai iliustracijų.


  • Autorius: Angelina Zalatorienė
  • Išleidimo metai: 2003
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955962070

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šimtas laipsnių"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie seksą

Angelina Zalatorienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Šimtas laipsnių", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Šimtas laipsnių" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Šimtas laipsnių" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Šimtas laipsnių"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Angelina Zalatorienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Šimtas laipsnių" perkama kartu