TIK ŠIANDIEN -10% NUOLAIDA VISKAM SU KODU: GRUODIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šimtas latvių liaudies pasakų

10,89 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 10.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šimtas latvių liaudies pasakų" aprašymas

Malonusis skaitytojau! Pasakų sekėjau!
Lietuvos ir Latvijos respublikų nepriklausomybės 100-čio jubiliejui - šimtą latviškų pasakų - tokį uždavinį prieš kurį laiką sau iškėliau ir nūnai įgyvendinu šiuo leidiniu.
Jaučiu tam tikrą trūkumą broliškos tautos folkloro skleidimo srityje. O folkloras, ypač pasakos, slepia savyje didžiulius pažintinius, dvasinius turtus ir turi nemažą edukacinę vertę. Verstas pasakas visų pirma skirčiau ankstyvojo amžiaus vaikams ir paaugliams, todėl parinktos neilgos, įdomesnės. Pasakų skaitytojas, sekėjas turėtų susitelkti jų idėjinei - tematinei analizei, išvadai-moralui, išplaukiančiam iš turinio.
Į išverstų pasakų rinkinį pateko pasakos apie gyvulius ir augalus, stebuklinės ir buitinės. Šie žanrai būdingi ir lietuviškoms pasakoms.
Vertimuose pasitaiko senesnių, rečiau vartojamų žodžių, jų junginių. Jie aiškinami atskirai.
Parengiant leidinį, maloniai talkino Rita ir Edvardas Liachauskai, kiti artimieji. Iliustracijas parengė Rita Almanis ir jos vadovaujami Naujosios Akmenės muzikos mokyklos dailės studijos auklėtiniai.
Visiems jiems nuoširdžiai dėkoju!


Iš latvių kalbos vertė Alfredas Stratas

  • Autorius:
  • Leidėjas: Litera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 166
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098144895

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šimtas latvių liaudies pasakų"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos pasakų knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Šimtas latvių liaudies pasakų", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Šimtas latvių liaudies pasakų" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Šimtas latvių liaudies pasakų". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Šimtas latvių liaudies pasakų" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Šimtas latvių liaudies pasakų" perkama kartu