0

Šimtas Marijos vardų

5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 4,89 €
Kaina knygyne: 5,89 €*
Sutaupote: 1.00 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2007-10-30 egle

gera

Informacija

Šimtas Marijos vardų

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2004
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • ISBN ar kodas: 9955-619-26-0

2020-10-31 4.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šimtas Marijos vardų" aprašymas

Kai kas ją vadina Švenčiausiąja Mergele. Mato, Morkaus ir Luko evangelijos - tiesiog Marija, o Jono - vien Jėzaus motina. Amžiams bėgant krikščionys suteikė jai nesuskaičiuojamą gausybę vardų: yra išlikę sąrašų su šešiais tūkstančiais! Vis dėlto, kasgi yra ši moteris? Autorius, pasitelkęs Šv.Rašto liudijimą, ankstyvosios Bažnyčios, šventųjų ir popiežių raštus, šiuolaikinių biblistų bei teologų įžvalgas, pretenduoja pateikti visiškai naują Marijos istoriją. Kiekvienam, kas norės kritiškai peržvelgti savo įsitikinimus apie Mariją, būtinai pavyks užmegzti gilesnį ir tikresnį ryšį su ja. Pastebėsime, jog Marijos asmuo - puikiausias langas į nuostabą keliančią ir niekada iki galo neperprantamą išganymo istoriją.

Anthony F. Chiffolo (JAV) daugelio knygų autorius. Apdovanotas 2000 Whitney Radio Metų Autoriaus premija. Dirba leidykloje Fordham university Press.

2007-10-30

gera

Parašykite atsiliepimą apie "Šimtas Marijos vardų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šimtas Marijos vardų, kurią skaitytojams dovanoja Anthony F. Chiffolo. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Anthony F. Chiffolo su knyga Šimtas Marijos vardų jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šimtas Marijos vardų patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Anthony F. Chiffolo. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šimtas Marijos vardų palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Šimtas Marijos vardų" perkama kartu