Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šimtas metų žiemos

Kaina: 6,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-31 6.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šimtas metų žiemos" aprašymas

„Šimtas metų žiemos“ – maginės fantastikos žanro knyga, kurioje pinasi Rytų Europos folkloro elementai, magija ir mitai. Autorė Naomi Novik į šį tinklą audžia trijų moterų gyvenimus. Mirijamai, Vandai ir Irinai teks užduotis išlaisvinti gimtąją šalį nuo šalčiu alsuojančio Starikų karalystės valdovo.

Mirijamos šeima karta iš kartos vertėsi skolinimu, tačiau tėvo nesugebėjimas išieškoti skolų priartino šeimą iki skurdo ribos. Viskas pasikeitė kai kieta Mirijama perėmė verslą į savo rankas. Netrukus ji pagarsėja kaip moteris, kuri bet kokiu būdu sugeba atsiimti skolą. Ji atkreipia ledo šalies karaliaus dėmesį, kuris pažada Mirijamą padaryti savo karaliene, jei ji tris kartus jo sidabrą pavers auksu arba sustingdyti į ledo luitą, jei nepavyks.

Irina – vietinio didiko dukra, kurią tėvas nori kuo greičiau ištekinti už geriausios partijos. Vanda – skurdžios šeimos dukra. Jos tėvas, nesugebėjęs atiduoti Mirijamos skolos, išsiuntė dukrą tarnauti ketverius metus ir taip susimokėti. Mirijamos namuose ji randa šiltą prieglobstį, nutolusį nuo smurtaujančios tėvo. Greitai šios trys moterys susivienija dėl vieno tikslo: nugalėti Starikų karalių ir išgelbėti Litvą nuo amžinos žiemos.

„Šimtas metų žiemos“ – pasaka, kurioje susidursime ne tik su magija, bet ir socialinėmis problemomis. Čia turtingieji ir galingieji išnaudoja vargšus, valstiečiai, užpulti mistinio karaliaus, badauja, o jų pačių caras mėgaujasi turtais, savo paties spindesiu ir nesirūpina šalimi. Tai pasaka apie drąsą tironijos akivaizdoje, ryžtą ir draugystę.

Maginės fantastikos istorija „Šimtas metų žiemos“ pasižymi netikėtu siužetu ir netradiciniais veikėjų sprendimais. Atsiliepimuose autorė „Naomi Novak“ giriama už gražią kalbą ir užburiančią, mistišką atmosferą. Knyga pelnė ne vieną literatūrinį apdovanojimą, taip pat buvo nominuota „Hugo“ ir „Nebula“ prizams.

Naomi Novik (1973 m.) – amerikiečių rašytoja, turinti lietuviškų bei lenkiškų šaknų. Aistringa fantastikos skaitytoja ji tapo dar vaikystėje ir vos šešerių pirmą kartą perskaitė „Žiedų valdovą“. Autorė Brauno universitete studijavo anglų literatūrą, o Kolumbijos universitete baigė informatikos studijas. Netrukus ji suprato, kad labiau nori rašyti nei programuoti ir šiandien yra išleidusi daugiau nei dešimt sėkmingų knygų.

Iš anglų kalbos vertė Daumantas Gadeikis.

Trumpas aprašymas turėjo sudominti fantastikos gerbėjus. Kviečiame knygą įsigyti internetu. Pirkti online paprasta, o dažnai ir pigiau. Neišeidami iš namų galite paskaityti skaitytojų apžvalgas, knygų aprašymus, autoriaus kūrybos santraukas, pavartyti ištraukas, įvertinti puslapių skaičių, kainą ir išsirinkti įdomiausią kūrinį. Be to, pas mes dažnai rengiame akcijas bei išpardavimus! 


  • Autorius: Naomi Novik
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 432
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090142912

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šimtas metų žiemos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Maginės fantastikos knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Šimtas metų žiemos", Naomi Novik. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Naomi Novik su knyga "Šimtas metų žiemos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šimtas metų žiemos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Naomi Novik. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šimtas metų žiemos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šimtas metų žiemos" perkama kartu