0

Šimtas vidinės galios veidų. Įkvepiančios, sielą gydančios ir stiprybę suteikiančios meditacijos

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Šimtas vidinės galios veidų. Įkvepiančios, sielą gydančios ir stiprybę suteikiančios meditacijos

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9786090130360

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Šimtas vidinės galios veidų. Įkvepiančios, sielą gydančios ir stiprybę suteikiančios meditacijos" aprašymas

Atversk knygą "Šimtas vidinės galios veidų. Įkvepiančios, sielą gydančios ir stiprybę suteikiančios meditacijos", perskaityk likimą ir paleisk jį.

Kada pasijunti kaip atitrūkstantis nuo šakelės lapas?
O kada imi puoselėti savo vidinę pabaisą ir ketini tapti jos sargu?
Kodėl, vandenyno išmestas į krantą, vėl atkakliai brendi gilyn?
Ar žinai, ką daryti, kad nebeturėtum laiko brautis į svetimas šalis?
Šie ir daugybė kitų visiems mums rūpinčių klausimų tikrai turi atsakymus, kartais stulbinamai paprastus, kartais visai nelauktus ar iš pirmo žvilgsnio pernelyg poetiškus, bet visada ištartus įtaigiu balsu ir kupinus išminties.

"Žiūriu į dar nemokantį naudotis laiptais vaiką. Jis jaučia, kad šie jam kol kas neįveikiami, tad ima linksmai leistis keturpėsčias. Ropoti vaikui neatrodo negarbinga, nes jis nelaiko negarbinga tiesos apie savo padėtį."
Alenka Rebula

Iš slovėnų k. vertė Laima Masytė

Parašykite atsiliepimą apie "Šimtas vidinės galios veidų. Įkvepiančios, sielą gydančios ir stiprybę suteikiančios meditacijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Minčių ir aforizmų knygos

Alenka Rebula parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Šimtas vidinės galios veidų. Įkvepiančios, sielą gydančios ir stiprybę suteikiančios meditacijos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Šimtas vidinės galios veidų. Įkvepiančios, sielą gydančios ir stiprybę suteikiančios meditacijos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Šimtas vidinės galios veidų. Įkvepiančios, sielą gydančios ir stiprybę suteikiančios meditacijos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Šimtas vidinės galios veidų. Įkvepiančios, sielą gydančios ir stiprybę suteikiančios meditacijos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alenka Rebula tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Šimtas vidinės galios veidų. Įkvepiančios, sielą gydančios ir stiprybę suteikiančios meditacijos" perkama kartu