0

Šimtus jau metus saulelė tekėjo ir leidos

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Šimtus jau metus saulelė tekėjo ir leidos

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 19x27, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 268
  • ISBN ar kodas: 9786094593666

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Šimtus jau metus saulelė tekėjo ir leidos" aprašymas
Knyga "Šimtus jau metus saulelė tekėjo ir leidos" - tai lietuvių grožinės literatūros pradininko Kristijono Donelaičio (1714–1780) 300-osioms gimimo metinėms skirtos parodos „Šimtus jau metus saulelė tekėjo ir leidos“ iliustruotas katalogas.
Jį sudaro reikšmingi dokumentai, saugomi Vilniaus universiteto bibliotekoje ir Vilniaus universiteto muziejuje: XVII–XIX a. rankraščiai, knygos, žemėlapiai ir XX a. nuotraukos bei leidiniai, susiję su 1964 m. vykusiu K. Donelaičio 250-ųjų gimimo metinių oficialiu minėjimu.

Parodos kataloge pateikta medžiaga atskleidžia ne tik K. Donelaičio biografijos ir kūrybos aspektus, bet ir Prūsijos karalystės bei jai priklausiusios Mažosios Lietuvos istorinę, kultūrinę, religinę aplinką.

Parašykite atsiliepimą apie "Šimtus jau metus saulelė tekėjo ir leidos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šimtus jau metus saulelė tekėjo ir leidos, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Viktorija Vaitkevičiūtė, Aušra Rinkūnaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Viktorija Vaitkevičiūtė, Aušra Rinkūnaitė su knyga Šimtus jau metus saulelė tekėjo ir leidos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šimtus jau metus saulelė tekėjo ir leidos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Viktorija Vaitkevičiūtė, Aušra Rinkūnaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šimtus jau metus saulelė tekėjo ir leidos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Šimtus jau metus saulelė tekėjo ir leidos" perkama kartu