0

Šiogūnas. Pirma knyga

  • Nauja knyga
  • Nuolaida knygai -27%
Kaina internetu: 12,49 €
Kaina knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 4.50 € (27%)
  • Knygos išleidimo data: 2021-03-05
Informacija

Šiogūnas. Pirma knyga

  • Leidėjas: Aukso pieva
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 560
  • ISBN ar kodas: 9786098105568

2021-03-31 12.49 InStock
Rezervuoti
Knygos "Šiogūnas. Pirma knyga" aprašymas

„Šiogūnas“ – pirmoji dviejų dalių epo knyga, nukelianti į viduramžių Japoniją. Autorius James Clavell pagrindinio veikėjo britų kapitono Džono Blektrono, patekusio į japonų nelaisvę, akimis atskleidžia svetimos šalies kultūrą ir papročius, Rytų ir Vakarų pasaulėžiūros skirtumus, politines intrigas ir platų žmogiškų jausmų spektrą.

Siužetas nukelia į 1600-uosius metus. Britanija varžosi su Ispanija ir Portugalija dėl įtakos zonų ir kolonijų. Britų kapitono Džono Blektrono laivas „Erazmas“ patenka į milžinišką audrą ir atsiduria prie Japonijos krantų. Į nelaisvę paimta įgula nesitiki išgyventi – jų laukia žiauri mirtis. Tačiau išsilavinęs ir protingas Džonas, žinantis daugybę Vakarų civilizacijos paslapčių, išsidera savo gyvybę. Gyvybę, bet ne laisvę.

Romane „Šiogūnas“ piešiamas nepadailintos feodalinės Japonijos paveikslas. Veiksmo gausi knyga pasakoja apie įvairialypius žmonių jausmus, meilę ir mirtį, kultūrų skirtumus, samurajų garbės kodeksą, kurtizanes ir geišas, vidinius šalies nesutarimus ir išorės grėsmes. Autorius James Clavell pamažu parodo, kaip svetima kultūra ilgainiui paveikia vakarietį.

Viena pagrindinių knygos temų – trapi taika viduramžių Japonijoje, kurią purtė nesibaigiantis pilietinis karas ar politinės machinacijos. Romane itin įdomiai ir patraukliai aprašoma kova dėl valdžios. Šalia to – nesutarimai tarp senosios religijos ir vietinių krikščionių, kurie laikomi potencialiais išdavikais. Taip pat vaizduojami prieštaravimai tarp Rytų ir Vakarų kultūrų, kurie apima garbę, seksualumą, mitybą, įsipareigojimus ir kitus skirtumus.

Detalūs istorinio epo „Šiogūnas“ scenų aprašymai gniaužia kvapą. Ne veltui šis romanas įkvėpė įvairias ekranizacijas bei tapo tarptautiniu bestseleriu.

James Clavell (1921-1994) – Australijoje gimęs rašytojas, Antrojo pasaulinio karo veteranas. Karo metu jis pateko į japonų nelaisvę ir kelis metus praleido kalėjime. Ši patirtis aprašyta debiutinėje jo knygoje „King Rat“. Autoriaus darbams būdingos Azijos papročių, kultūros ir istorijos temos.

Iš anglų kalbos vertė Vlada Baubonienė ir Elena Romanova

Trumpas aprašymas sufleruoja, kad knyga patiks besidomintiems Rytų kultūra, istorija ir nuotykiais. Kviečiame romaną ir kitų žanrų literatūrą įsigyti internetu. Pirkti online paprasta, nes nesunkiai rasite aprašymus, santraukas, nurodytą puslapių skaičių ar ištraukas. Taip pat visada galite pasinaudoti gerais kainų pasiūlymais, išpardavimais bei akcijomis ir apsipirkti pigiau. Ką verta įdėti į krepšelį? Savo atsiliepimuose ir apžvalgose jums patars kiti skaitytojai.

Parašykite atsiliepimą apie "Šiogūnas. Pirma knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Nuotykių ir istoriniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šiogūnas. Pirma knyga, kurią skaitytojams dovanoja James Clavell. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar James Clavell su knyga Šiogūnas. Pirma knyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šiogūnas. Pirma knyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė James Clavell. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šiogūnas. Pirma knyga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Šiogūnas. Pirma knyga" perkama kartu