0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Siogūnas. Pirma knyga + Siogūnas. Antra knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 25.99 SoldOut

Knygos "KOMPLEKTAS. Siogūnas. Pirma knyga + Siogūnas. Antra knyga" aprašymas

James Clavell (1924-1994), vienas žymiausių XX a. romanistų, gimė Britanijos Karališkojo laivyno karininko šeimoje. Antrojo Pasaulinio karo metu japonų buvo paimtas į nelaisvę Singapūre. Kelerius metus praleido garsiajame Čangi kalėjime. Savo kalinio patirtį aprašė pirmajame romane "Žiurkių karalius" (1962). Domėjimasis Azija, jos žmonėmis, religija, dorovės principais bei papročiais, atsispindėjo romanuose "Tai Panas" (1966), "Kilmingųjų namai" (1981), "Gai Džinas" (1993) ir žymiausiajame iš jų "Šiogūnas" (1975).

"Šiogūnas" - tai didinga, itin egzotiška, kruvina drobė, kurioje regime Šekspyro plunksnos vertas aistras, samurajų garbės kodeksą, charakiri ir sepuką, prozelitiškuosius jėzuitus, nuostabias geišas ir kurtizanes. "Šiogūnui" neįmanoma atsispirti, jo neįmanoma užmiršti."
THE TIMES

"Šiogūnas. Pirma knyga"

1600-ieji Mūsų Viešpaties metai. Britanijos laivynas žūtbūt stengiasi iš Ispanijos bei Portugalijos atsikovoti šių monarchijų užimtas milžiniškas teritorijas Naujajame Pasaulyje, Afrikoje bei Azijoje. Kapitono Džono Blektorno laivas "Erazmas" po siaubingos audros išmetamas prie paslaptingosios viduramžių Japonijos krantų. Džonas ir laivo įgula iškart patenka į japonų nelaisvę; jų likimas - nežmoniškos kančios ir mirties nuosprendis. Tačiau Džonas Blektornas išsilavinęs ir išmintingas žmogus, jo galva pilna technologinių Vakarų civilizacijos paslapčių. Štai čia ir slypi vienintelė priežastis, dėl kurios galingasis daimyo, karo vadas, Toranaga, gali suteikti jam mažytę viltį išlikti gyvam…

"Šiogūnas. Antra knyga"

Gavęs šansą išgyventi viduramžių Japonijoje, Džoans Blektornas iš egocentriško "purvino barbaro" pamažu virsta asmenybe, kuri pajėgia suvokti nepaprastą, itin egzotišką japonų grožio, proto sampratą, neįtikėtiną moralinių, dorovinių bei filosofinių vertybių sistemą. Giliai jaudinanti ir viena gražiausių visoje beletristikoje yra Džono ir Mariko meilės istorija. Tiesa sakant, knyga turi tokią įtaigą, kad ir Džonas, ir Mariko, ir Toranaga ir kai kurie kiti personažai skaitytojo sąmonėje tampa labiau realūs, negu žmonės iš šio, "nepramanyto", pasaulio.Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Siogūnas. Pirma knyga + Siogūnas. Antra knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslinės fantastikos knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "KOMPLEKTAS. Siogūnas. Pirma knyga + Siogūnas. Antra knyga", kurią skaitytojams dovanoja James Clavell. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar James Clavell su knyga "KOMPLEKTAS. Siogūnas. Pirma knyga + Siogūnas. Antra knyga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "KOMPLEKTAS. Siogūnas. Pirma knyga + Siogūnas. Antra knyga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė James Clavell. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "KOMPLEKTAS. Siogūnas. Pirma knyga + Siogūnas. Antra knyga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Siogūnas. Pirma knyga + Siogūnas. Antra knyga" perkama kartu