⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Šiogūnas. Pirma knyga + Šiogūnas. Antra knyga

Kaina: 25,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 25.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "KOMPLEKTAS. Šiogūnas. Pirma knyga + Šiogūnas. Antra knyga" aprašymas

James Clavell (1924-1994), vienas žymiausių XX a. romanistų, gimė Britanijos Karališkojo laivyno karininko šeimoje. Antrojo Pasaulinio karo metu japonų buvo paimtas į nelaisvę Singapūre. Kelerius metus praleido garsiajame Čangi kalėjime. Savo kalinio patirtį aprašė pirmajame romane "Žiurkių karalius" (1962). Domėjimasis Azija, jos žmonėmis, religija, dorovės principais bei papročiais, atsispindėjo romanuose "Tai Panas" (1966), "Kilmingųjų namai" (1981), "Gai Džinas" (1993) ir žymiausiajame iš jų "Šiogūnas" (1975).

"Šiogūnas" - tai didinga, itin egzotiška, kruvina drobė, kurioje regime Šekspyro plunksnos vertas aistras, samurajų garbės kodeksą, charakiri ir sepuką, prozelitiškuosius jėzuitus, nuostabias geišas ir kurtizanes. "Šiogūnui" neįmanoma atsispirti, jo neįmanoma užmiršti."
THE TIMES

"Šiogūnas. Pirma knyga"

1600-ieji Mūsų Viešpaties metai. Britanijos laivynas žūtbūt stengiasi iš Ispanijos bei Portugalijos atsikovoti šių monarchijų užimtas milžiniškas teritorijas Naujajame Pasaulyje, Afrikoje bei Azijoje. Kapitono Džono Blektorno laivas "Erazmas" po siaubingos audros išmetamas prie paslaptingosios viduramžių Japonijos krantų. Džonas ir laivo įgula iškart patenka į japonų nelaisvę; jų likimas - nežmoniškos kančios ir mirties nuosprendis. Tačiau Džonas Blektornas išsilavinęs ir išmintingas žmogus, jo galva pilna technologinių Vakarų civilizacijos paslapčių. Štai čia ir slypi vienintelė priežastis, dėl kurios galingasis daimyo, karo vadas, Toranaga, gali suteikti jam mažytę viltį išlikti gyvam…

"Šiogūnas. Antra knyga"

Gavęs šansą išgyventi viduramžių Japonijoje, Džoans Blektornas iš egocentriško "purvino barbaro" pamažu virsta asmenybe, kuri pajėgia suvokti nepaprastą, itin egzotišką japonų grožio, proto sampratą, neįtikėtiną moralinių, dorovinių bei filosofinių vertybių sistemą. Giliai jaudinanti ir viena gražiausių visoje beletristikoje yra Džono ir Mariko meilės istorija. Tiesa sakant, knyga turi tokią įtaigą, kad ir Džonas, ir Mariko, ir Toranaga ir kai kurie kiti personažai skaitytojo sąmonėje tampa labiau realūs, negu žmonės iš šio, "nepramanyto", pasaulio.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Šiogūnas. Pirma knyga + Šiogūnas. Antra knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslinės fantastikos knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "KOMPLEKTAS. Šiogūnas. Pirma knyga + Šiogūnas. Antra knyga", James Clavell. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar James Clavell su knyga "KOMPLEKTAS. Šiogūnas. Pirma knyga + Šiogūnas. Antra knyga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "KOMPLEKTAS. Šiogūnas. Pirma knyga + Šiogūnas. Antra knyga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė James Clavell. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "KOMPLEKTAS. Šiogūnas. Pirma knyga + Šiogūnas. Antra knyga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Šiogūnas. Pirma knyga + Šiogūnas. Antra knyga" perkama kartu