0

Šioje knygoje nėra nė krislelio tiesos

  • Nuolaida knygai -52%
Kaina internetu: 4,59 €
Kaina knygyne: 9,49 €*
Sutaupote: 4.90 € (52%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Šioje knygoje nėra nė krislelio tiesos

  • Leidėjas: Satwa
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 262
  • ISBN ar kodas: 9789986573883

2021-02-28 4.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šioje knygoje nėra nė krislelio tiesos" aprašymas

Knyga "Šioje knygoje nėra nė krislelio tiesos" tačiau viskas klostosi būtent taip.

Jeigu įprasti paaiškinimai apie gyvenimo prasmę jūsų nebetenkina, jums gali padėti šioje knygoje išsakytos idėjos. Čia pasakojima apie mūsų planetos kelionę aukštesnio sąmonės lygmens link.
Žemės dramą nuodugniai nagrinėja aukščiausio lygio meistrai - Totas, Babadži ir žaismingas liudininkas-vedlys iš 13 išmatavimo, Drumvalas Melchizedekas. Drumvalas mano, kad iš tikrųjų visų neįprastų reiškinių priežastis yra proto plėtimasis!

Iš anglų kalbos vertė Gintaras Kaminskas

Parašykite atsiliepimą apie "Šioje knygoje nėra nė krislelio tiesos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šioje knygoje nėra nė krislelio tiesos, kurią skaitytojams dovanoja Bob Frissell. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Bob Frissell su knyga Šioje knygoje nėra nė krislelio tiesos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šioje knygoje nėra nė krislelio tiesos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Bob Frissell. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šioje knygoje nėra nė krislelio tiesos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Šioje knygoje nėra nė krislelio tiesos" perkama kartu