0

Šioje knygoje yra krislelis tiesos

  • Nuolaida knygai -52%
Kaina internetu: 4,59 €
Kaina knygyne: 9,49 €*
Sutaupote: 4.90 € (52%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Šioje knygoje yra krislelis tiesos

  • Leidėjas: Satwa
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 271
  • ISBN ar kodas: 9789986573876

2021-03-31 4.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šioje knygoje yra krislelis tiesos" aprašymas
"Šioje knygoje yra krislelis tiesos" - tai knygos "Šioje knygoje nėra nė krislelio tiesos" tęsinys.

„Krislelis tiesos...“ nėra tik dar viena Naujojo amžiaus pranašystė, saviugdos technika ar tūkstantmečio mitologija. Tai mokymas, kaip pasiruošti Žemės ateičiai, kad ir kokia ji bebūtų.
Friselas nei kiek nenori gąsdinti skaitytojų būsimais kataklizmais ar žadėti egzotišką ateitį. Vietoj to jis moko mus, kaip paversti save erdvėlaiviu, galinčiu keliauti per pavojų ir vilčių kupiną visatą.

Žmonija jau priėjo kažko neįtikėtino slenkstį, jog net sunku tai įsivaizduoti, tačiau mūsų ateitis tiesiogiai priklauso nuo mūsų dabarties. Tegu skaitytojai sprendžia ar šioje knygoje yra nors krislelis tiesos. Nes pabaigoje užteks vienintelio, tai patvirtinančio, jūsų žodžio. Šiam ir visiems kitiems gyvenimams. Šisi ir visoms kitoms visatoms.

Iš anglų kalbos vertė Gintaras Kaminskas

Parašykite atsiliepimą apie "Šioje knygoje yra krislelis tiesos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šioje knygoje yra krislelis tiesos, kurią skaitytojams dovanoja Bob Frissell. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Bob Frissell su knyga Šioje knygoje yra krislelis tiesos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šioje knygoje yra krislelis tiesos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Bob Frissell. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šioje knygoje yra krislelis tiesos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Šioje knygoje yra krislelis tiesos" perkama kartu