0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis sergančiųjų slauga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis sergančiųjų slauga


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis sergančiųjų slauga" aprašymas


Parašykite atsiliepimą apie "Širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis sergančiųjų slauga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Slaugos knygos

Genė Dabkevičienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis sergančiųjų slauga, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis sergančiųjų slauga aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis sergančiųjų slauga už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis sergančiųjų slauga? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Genė Dabkevičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis sergančiųjų slauga" perkama kartu