0

Širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis sergančiųjų slauga

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis sergančiųjų slauga


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis sergančiųjų slauga" aprašymas

Parašykite atsiliepimą apie "Širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis sergančiųjų slauga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis sergančiųjų slauga, kurią skaitytojams dovanoja Genė Dabkevičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Genė Dabkevičienė su knyga Širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis sergančiųjų slauga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis sergančiųjų slauga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Genė Dabkevičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis sergančiųjų slauga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis sergančiųjų slauga" perkama kartu