0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Širdies įstatymų kodeksas

9,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-18 Monika

Man tai labai


2021-09-30 9.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Širdies įstatymų kodeksas" aprašymas

Leidybos įmonė „Kriventa“ gegužę išleido Panemunėlyje (Rokiškio r.) gyvenančios pedagogės Onutės Levandavičiūtės-Balkevičienės pamąstymų rinkinį „Širdies įstatymų kodeksas“.

Leidinys gausiai iliustruotas dailininko Žilvino Balkevičiaus iliustracijomis, kurios tarsi papildo autorės kredo: „Rašau taip, kaip gyvenu. Gyvenu taip, kaip rašau. Kitaip nemoku.“

Naujajame savo leidinyje, padalytame į 16 skyrelių, O. Levandavičiūtė-Balkevičienė jau pirmoje sentencijoje beveik šekspyriškai „būti ar nebūti“ sprendžia filosofinį klausimą: „Visiems duota viena proga ir vienas išbandymas. Jo vardas Gyvenimas.“ O leidinys baigiamas dar įdomesne įžvalga ir apibendrinimu, kuris tarsi ir nustato diagnozę: „Kūryba – nepagydoma liga. Kūrėjas – nepagydomas ligonis, kuriam labai patinka sirgti.“2021-06-18

Man tai labai

2021-06-15

Trumpas, tačiau širdžiai artimas ir sušildantis leidinys. Prieš miegą, vasaros vakarą - tobulai.

Parašykite atsiliepimą apie "Širdies įstatymų kodeksas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Širdies įstatymų kodeksas", kurią skaitytojams dovanoja Onutė Levandavičiūtė-Balkevičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Onutė Levandavičiūtė-Balkevičienė su knyga "Širdies įstatymų kodeksas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Širdies įstatymų kodeksas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Onutė Levandavičiūtė-Balkevičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Širdies įstatymų kodeksas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Širdies įstatymų kodeksas" perkama kartu