Tūkstančiai knygų IKI 5€ RINKITĖS ČIA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Širdies klystkeliai

Kaina internetu: 4,49 €
Kaina knygyne: 5,39 €*
Sutaupote: 0,90 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 4.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Širdies klystkeliai" aprašymas

Antrasis leidimas kitu formatu.

„Širdies klystkeliai“ – rožinio Sandros Brown kūrybos laikotarpio jausmų romanas.

Dženė Felčer jau seniai pamiršo savo svajones. Ji kantriai laukia vestuvių su Halu Hendrenu. Deja, sužadėtinis labiau atsidavęs misionieriaus veiklai nei mylimai moteriai. Tik prieš pat išvykdamas jis dovanoja Dženei tai, ko ji taip seniai trokšta – aistringą meilės naktį. Pirmą ir paskutinę.

Keidžas Hendrenas – visiška brolio priešingybė. Jis nepritampa pastoriaus šeimoje ir vienintelė šio nesutramdomo mergišiaus silpnybė yra Dženė. Tačiau santūriai merginai vyresnysis pastoriaus sūnus atrodo tikras nenuorama, kol netikėtai pažadina jos viduje snaudusią patrakėlę. Džena seka paskui Keidžą klystkeliais ir nė nebenori grįžti atgal...

Iš anglų kalbos vertė Sandra Likaitė


  • Autorius: Sandra Brown
  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090305560

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Širdies klystkeliai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Širdies klystkeliai", Sandra Brown. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sandra Brown su knyga "Širdies klystkeliai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Širdies klystkeliai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sandra Brown. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Širdies klystkeliai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Širdies klystkeliai" perkama kartu