0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Širdies ligos prevencija ir išgydymas

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 11,30 €*
Sutaupote: 2.31 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2017-11-13 Simona

Puiki knyga, kaip džiaugiuosi ją atradusi!!! Po mėnesio augalinės mitybos nebegėriau vaistų kraujo spaudimui reguliuoti, dar po pusmečio daktarė padarė tyrimus ir turėjo pripažinti, kad rezultatai stulbinantys. Aišku, ji geriau tikės "stebuklingu" išgijimu, nei tuo, kad nuo maisto labai labai priklauso mūsų savijauta ir sveikata. Rekomenduoju visiems, kurie turi bent menkiausių bėdų su širdimi ir kraujotaka.


2021-12-31 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Širdies ligos prevencija ir išgydymas" aprašymas

"Širdies ligos prevencija ir išgydymas. Revoliucinis, moksliškai įrodytas, mityba grindžiamas gydymas" - tai knyga apie augalinės kilmės mitybą, pakeitusią Billo Clintono gyvenimą.


"Širdies ligos prevencija ir išgydymas" - tai sveikatos knyga apie tai, kaip kiekvienas žmogus, pakeitęs savo mitybą, nevalgydamas jokių riebalų, gali sumažinti cholesterolio kiekį savo kraujyje ir išsigydyti širdies vainikinių kraujagyslių ligą."

Dr. C. Esselstynas Jaunesnysis, Klivlando klinikos chirurgas, kartu su žmona Ann Crile Esselstyn patys jau daugiau kaip 20 metų nevartoja jokių riebalų ir dr. S. Esselstyno pacientai, dalyvavę jo 12 metų vykdytame tyrime, išsigydė labai pažengusią širdies vainikinių kraujagyslių ligą. Esselstynas sako, kad vyresnių žmonių kraujagyslės gali būti tokios, kokios buvo tada, kai jiems buvo devyneri, tereikia griežtai laikytis augalinės kilmės mitybos.

Dr. Esselstynas ir dabar konsultuoja pacientus ir padeda jiems pasiekti neįtikėtinų sveikatos rezultatų. Jo manymu, širdies ir kraujagyslių liga, pagrindinė žmonių žudikė daugelyje Vakarų šalių, turi būti įveikta. Tą jis įrodė savo tyrimu.


Knygoje "Širdies ligos prevencija ir išgydymas. Revoliucinis, moksliškai įrodytas, mityba grindžiamas gydymas" rasite daugiau kaip 150 skanių patiekalų receptų.


Ištrauka iš T. Colino Campbello pratarmės šiai knygai:

"Dr. Esselstyno studijos yra vienos iš rūpestingiausiai atliktų ir itin svarbių medicinos tyrimų per pastarąjį amžių. Jo iškelto tikslo – visiškai išgydyti vainikinių arterijų ligą – gal ir nepavyks įgyvendinti mums dar esant gyviems, tačiau jis pasakė, kad tą galima padaryti ir kaip padaryti. Jo ryžtas vykdyti savo tyrimus ir mokyti mus to, ko pats išmoko, sunkiai įveikiamomis medicinos institucijų opozicijos aplinkybėmis, įrodo jo asmeninę ir profesinę drąsą ir principingumą.


Šią knygą turi perskaityti ir eiliniai piliečiai, besirūpinantys sveikata, ir klinikinių bei medicinos mokslinių tyrimų atstovai. Žmonės, ignoruojantys joje pateikiamą žinią, rizikuoja savo gyvybe. Nėra ir ateityje nebus jokio farmacinio stebuklo ar medicininės gud­rybės, prilygstančių šio tyrimo išvadoms."


Dr. Colinas Campbellas, Korneliouniversito mitybos biochemijos profesorius emeritas ir knygos "Natūralus būdas išvengti ligų" (The China Study, 2005) bendraautoris2017-11-13

Puiki knyga, kaip džiaugiuosi ją atradusi!!! Po mėnesio augalinės mitybos nebegėriau vaistų kraujo spaudimui reguliuoti, dar po pusmečio daktarė padarė tyrimus ir turėjo pripažinti, kad rezultatai stulbinantys. Aišku, ji geriau tikės "stebuklingu" išgijimu, nei tuo, kad nuo maisto labai labai priklauso mūsų savijauta ir sveikata. Rekomenduoju visiems, kurie turi bent menkiausių bėdų su širdimi ir kraujotaka.

2015-03-12

Nuostabi knyga, rekomenduoju visiems, kurie jau turi sveikatos problemų ir visiems, kuriems rūpi sveikata

Parašykite atsiliepimą apie "Širdies ligos prevencija ir išgydymas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Širdies ligos prevencija ir išgydymas", kurią skaitytojams dovanoja Dr. Caldwell B. Esselstyn, Jr.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Dr. Caldwell B. Esselstyn, Jr. su knyga "Širdies ligos prevencija ir išgydymas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Širdies ligos prevencija ir išgydymas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dr. Caldwell B. Esselstyn, Jr.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Širdies ligos prevencija ir išgydymas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Širdies ligos prevencija ir išgydymas" perkama kartu