0

Širdies ligos prevencijos ir išgydymo valgių knyga

11,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Širdies ligos prevencijos ir išgydymo valgių knyga

  • Leidėjas: Charibdė
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 19x23, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 285
  • ISBN ar kodas: 9789955739531

2020-10-31 11.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Širdies ligos prevencijos ir išgydymo valgių knyga" aprašymas

Dr. Caldwello B. Esselstyno, Jr., "Širdies ligos prevencija ir išgydymas", paremtas dvidešimties metų mitybos tyrimu, metė iššūkį tradicinei kardiologijai, nes įrodė, kad mityba augaliniu maistu, be riebalų ir riešutų, ne tik gali užkirsti kelią ir sustabdyti širdies ligos raidą, bet ir ją išgydyti. Šimtai tūkstančių skaitytojų pakeitė savo gyvenimą ir išgirdo žinią, pagal kurią Esselstynų šeima gyvena metų metus: jūsų sveikata yra jūsų pačių rankose ir tai, ką jūs valgote, iš tikrųjų yra svarbu.
Motinos Ann ir dukros Jane Esselstynų komanda turi dešimtmečių patirtį, kaip kurti skanius bei sveikus receptus ir savo šeimai, ir daugeliui dr. Esselstyno dėkingų pacientų. Dabar jos sujungė savo patirtį ir pasiūlė valgių knygą "Širdies ligos prevencijos ir išgydymo valgių knyga", dr. Esselstyno novatoriško bestselerio pagalbininkę, su daugiau kaip 125 nesudėtingais ir gardžiais receptais, puoselėjančiais širdį ir apskritai sveikatą.

"Nuo vaikystės man buvo įkalta litanija „valgyk savo daržoves“, kartais tikrąja to žodžio prasme. Po šešiasdešimt ketverių metų sutikau Esselstynus, o jie teigia: „Valgyk savo daržoves, bet žalias arba keptas be aliejaus!“ KĄ?! Bet aš tai išmėginau. Tikrai nuostabu, kokio iš tikrųjų skonio yra maistas, kuris jau man patiko. Dar nuostabiau – kiek augalinio maisto patiekalų galima pagaminti. Nekalbėsiu apie milžinišką poveikį savo sveikatai, bet paminėsiu, kad numečiau 14 kilogramų ir susilaukiau begalės komplimentų, tad esu labai laimingas. Tikiuosi, pasigaminsite vieną iš šių receptų ir tiesiog atversite duris. Garantuoju, kad jų jau nebeužversite!“
Samuel L. Jackson

Iš anglų kalbos vertė Darius Kubilius, Gražina Slivinskienė

Parašykite atsiliepimą apie "Širdies ligos prevencijos ir išgydymo valgių knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Širdies ligos prevencijos ir išgydymo valgių knyga, kurią skaitytojams dovanoja Ann Crile Esselstyn, Jane Esselstyn. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ann Crile Esselstyn, Jane Esselstyn su knyga Širdies ligos prevencijos ir išgydymo valgių knyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Širdies ligos prevencijos ir išgydymo valgių knyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ann Crile Esselstyn, Jane Esselstyn. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Širdies ligos prevencijos ir išgydymo valgių knyga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Širdies ligos prevencijos ir išgydymo valgių knyga" perkama kartu