TIK ŠIANDIEN -10% NUOLAIDA VISKAM SU KODU: GRUODIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Širdies nepakankamumu sergančių pacientų konsultavimas ir mokymas

Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 9.79 SoldOut

Knygos "Širdies nepakankamumu sergančių pacientų konsultavimas ir mokymas" aprašymas

Mokomojoje knygoje "Širdies nepakankamumu sergančių pacientų konsultavimas ir mokymas. Ką turi žinoti bendrosios praktikos slaugytojas?" apžvelgiamos svarbiausios ir naujausios širdies nepakankamumu sergančių žmonių sveikatos priežiūros ir savirūpos rekomendacijos.


Mokomoji knyga "Širdies nepakankamumu sergančių pacientų konsultavimas ir mokymas. Ką turi žinoti bendrosios praktikos slaugytojas?" pirmiausia skirta bendrosios praktikos slaugytojams, kurie specializuojasi teikti širdies nepakankamumo mokymo paslaugas. Ji naudinga ir gydytojams kardiologams bei kitiems specialistams, konsultuojantiems tokius pacientus dėl gretutinių ne širdies ligų.


Leidinyje "Širdies nepakankamumu sergančių pacientų konsultavimas ir mokymas. Ką turi žinoti bendrosios praktikos slaugytojas?" pateikiama informacija padės suprasti širdies nepakankamumo būklę, sudarys sąlygas žinias sėkmingai pritaikyti praktikoje konsultuojant ir mokant pacientą bei jo šeimos narius ar globėjus.

PRATARMĖ


Širdies nepakankamumas tampa vis aktualesnė problema - visuomenei senstant, daugėja žmonių, kuriems nustatoma sutrikusi širdies funkcija.

Mokomojoje knygoje apžvelgiama ir glaustai pateikiamos svarbiausios bei naujausios šiuolaikinės širdies nepakankamumu sergančių pacientų sveikatos priežiūros ir savirūpos rekomendacijos.

Mokomoji knyga pirmiausia skirta bendrosios praktikos slaugytojams, kurie specializuojasi teikti širdies nepakankamumo mokymo paslaugas. Ji naudinga ir gydytojams kardiologams, ir kitiems specialistams, konsultuojantiems tokius pacientus dėl gretutinių ne širdies ligų.

Mokomojoje knygoje pateikiamos bendrosios žinios apie širdies nepakankamumą, ne medikamentinį gydymą (ypač - mitybos ir fizinio aktyvumo aspektus), medikamentinis ir chirurginis širdies nepakankamumo gydymo būdai, aptariama savirūpa sergant širdies nepakankamumu.

Antrąją knygos dalį sudaro priedai, skirti efektyviam paciento gyvensenos ir gydymo planavimui bei savirūpai.

Leidinyje pateikiama informacija padės suprasti širdies nepakankamumo būklę ir galės būti sėkmingai pritaikoma praktikoje konsultuojant ir mokant pacientą bei jo šeimos narius arba globėjus.

ĮVADAS


Mokomoji knyga skirta pacientams, sergantiems širdies nepakankamumu (SN), mokyti. Joje pateikiama informacija, kurios tikslas suteikti pacientui, jo šeimos nariams specialiųjų žinių apie širdies nepakankamumą, šios ligos eigą, priežiūros, gydymo metodus, gyvensenos ir savirūpos įgūdžių diegimo rekomendacijas.

Mokomąją knygą sudaro keturi moduliai:

1. Bendrosios žinios apie širdies nepakankamumą.

2. Gyvensenos ribojimas nustačius širdies nepakankamumą.

3. Širdies nepakankamumo gydymo būdai.

4. Savirūpa sergant širdies nepakankamumu.

Moduliuose išdėstytos mokymo temos, nurodomi ugdomieji pacientų gebėjimai ir pateikiamos praktiniam darbui naudingos lentelės savirūpos įgūdžiams diegti ir savarankiško žinių gausinimo nuorodos.

Mokomoji knyga skirta tiems bendrosios praktikos slaugytojams, kurie specializuojasi teikti širdies nepakankamumo mokymo

paslaugą.

Ji taip pat gali praversti gydytojui kardiologui, kuris gilinasi į širdies funkcijos sutrikimų sritį - būsimajam širdies nepakankamumo specialistui.

Leidinys padės įgyvendinti specialisto kardiologo sudarytą gydymo planą, jei širdies nepakankamumu sergančio paciento sveikatą prižiūri internistas arba šeimos gydytojas, o trumpais tarpsniais - reabilitologas arba tam tikri vidaus ligų specialistai.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Širdies nepakankamumu sergančių pacientų konsultavimas ir mokymas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kardiologijos knygos

Aušra Kavoliūnienė, Goda Maciulavičiūtė, Rasa Sadeckaitė, Kristina Vasiljevaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Širdies nepakankamumu sergančių pacientų konsultavimas ir mokymas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Širdies nepakankamumu sergančių pacientų konsultavimas ir mokymas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Širdies nepakankamumu sergančių pacientų konsultavimas ir mokymas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Širdies nepakankamumu sergančių pacientų konsultavimas ir mokymas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aušra Kavoliūnienė, Goda Maciulavičiūtė, Rasa Sadeckaitė, Kristina Vasiljevaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Širdies nepakankamumu sergančių pacientų konsultavimas ir mokymas" perkama kartu