0

Širdies nerimas (Munken Premium)

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 16,19 €*
Sutaupote: 4.20 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Širdies nerimas (Munken Premium)

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • ISBN ar kodas: 9789955135500

2021-03-31 11.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Širdies nerimas (Munken Premium)" aprašymas

Knyga atspausdinta ant labai kokybiško Munken Premium popieriaus, kuris negelsta ir pasižymi ilgaamžiškumu.


Jaunas, išvaizdus ir kilniaširdis karininkas, pakviestas į vietos aukštuomenės puotą, netikėtai prisimena pilies šeimininko dukrą, su kuria tą vakarą buvo supažindintas, bet kurios dar nepakvietė šokiui... Kaip apmaudu! Klaidą privalu tuoj pat ištaisyti... Deja, pareigingasis jaunuolis netrukus išgirsta skaudžią žinią - jaunoji panelė negali šokti ir turbūt jau niekada nebegalės...

Neapsakomo kaltės jausmo ir užuojautos užvaldytas, jaunasis karininkas nusprendžia iš visos širdies palaikyti likimo smūgį patyrusią šeimą ir kasdien lankyti bei linksminti neįgalią merginą.


Stefano Cveigo romanas „Širdies nerimas“ įtraukia į galingą jausmų dramos sūkurį, iš kurio sunku išsiveržti net gerokai po to, kai užverti paskutinį knygos puslapį.


Iš vokiečių kalbos vertė Adomas Druktenis

Parašykite atsiliepimą apie "Širdies nerimas (Munken Premium)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Širdies nerimas (Munken Premium), kurią skaitytojams dovanoja Stefan Zweig. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Stefan Zweig su knyga Širdies nerimas (Munken Premium) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Širdies nerimas (Munken Premium) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stefan Zweig. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Širdies nerimas (Munken Premium) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Širdies nerimas (Munken Premium)" perkama kartu