-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Širdies nerimas

Kaina: 8,19 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-01-31 8.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Širdies nerimas" aprašymas

Knyga atspausdinta ant labai kokybiško Munken Premium popieriaus, kuris negelsta ir pasižymi ilgaamžiškumu.

Jaunas, išvaizdus ir kilniaširdis karininkas, pakviestas į vietos aukštuomenės puotą, netikėtai prisimena pilies šeimininko dukrą, su kuria tą vakarą buvo supažindintas, bet kurios dar nepakvietė šokiui... Kaip apmaudu! Klaidą privalu tuoj pat ištaisyti... Deja, pareigingasis jaunuolis netrukus išgirsta skaudžią žinią - jaunoji panelė negali šokti ir turbūt jau niekada nebegalės...
Neapsakomo kaltės jausmo ir užuojautos užvaldytas, jaunasis karininkas nusprendžia iš visos širdies palaikyti likimo smūgį patyrusią šeimą ir kasdien lankyti bei linksminti neįgalią merginą.

Stefano Cveigo romanas „Širdies nerimas“ įtraukia į galingą jausmų dramos sūkurį, iš kurio sunku išsiveržti net gerokai po to, kai užverti paskutinį knygos puslapį.

Iš vokiečių kalbos vertė Adomas DruktenisKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Širdies nerimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Širdies nerimas", Stefanas Cveigas (Stefan Zweig). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Stefanas Cveigas (Stefan Zweig) su knyga "Širdies nerimas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Širdies nerimas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stefanas Cveigas (Stefan Zweig). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Širdies nerimas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Širdies nerimas" perkama kartu