0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Širdies operacijos. Įgimtos širdies ydos

  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 21,79 €
Kaina knygyne: 26,99 €*
Sutaupote: 5.20 € (20%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Širdies operacijos. Įgimtos širdies ydos


2021-05-31 21.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Širdies operacijos. Įgimtos širdies ydos" aprašymas

Teksto autorius – Vytautas Jonas Sirvydis, Vilniaus universiteto profesorius emeritas – 1959 m. baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą. Dvejus metus dirbo chirurgu Vilniaus miesto I ligoninėje. O paskui visą laiką Vilniaus universiteto Bendrosios chirurgijos klinikoje, kuri ilgainiui virto Širdies ir kraujagyslių chirurgijos klinika, kol galiausiai tapo Širdies chirurgijos klinika. Iš pradžių buvo širdies ir kraujagyslių chirurgas, vėliau širdies chirurgas. Ėjo šias pareigas: 1968–1983 m. Širdies chirurgijos skyriaus vedėjo, 1983–1990 m. Įgimtų širdies ydų chirurgijos skyriaus vedėjo, 1990–2008 m. VU Širdies chirurgijos klinikos vadovo.

Iliustracijų autorė Ona Barisaitė 1958 m. baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą ir pradėjo dirbti chirurge VU Hospitalinės chirurgijos klinikoje, o nuo 1985 iki 2010 m. dirbo širdies chirurge VU Širdies chirurgijos klinikoje. Savo pasišventimą chirurgijai ir ligoniams gražiai derino su dailininkės talentu ir nupiešė beveik visų Vilniuje darytų širdies operacijų schemas.

Knygoje „Širdies operacijos. Įgimtos širdies ydos“ aprašyta dauguma šiandien atliekamų įgimtų širdies ydų ištaisymo operacijų ir pateikti jų piešiniai – schemos. Čia išdėstyta įgimtų širdies ydų patologija, patofiziologija ir indikacijos operacijoms, taip pat jų artimieji ir atokieji rezultatai. Daugelis širdies ydų ištaisymo operacijų yra labai sudėtingos, o jų kūrimo istorija ilga ir sunki. Tobulumo siekis neretai reikalavo iš įvairiose pasaulio šalyse dirbusių kelių chirurgų-kūrėjų kartų didelio pasiaukojimo eksperimentinėse laboratorijose ir klinikinėje praktikoje. Knygoje pateikta šių operacijų kūrimo ir tobulinimo istorija pasaulyje ir Lietuvoje yra ne tik įdomi, bet ir padeda suprasti pačių sudėtingiausių operacijų esmę.

Lietuviško širdies chirurgijos vadovėlio iki šiol nėra. Taigi ši knyga „Širdies operacijos. Įgimtos širdies ydos“ gali būti naudinga medicinos studentams, gydytojams rezidentams ir jauniems chirurgams, taip pat kardiologams, pediatrams ir kitiems gydytojams, norintiems suprasti širdies chirurgijos principus ir galimybes.


  • Autorius: Vytautas Sirvydis
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • Formatas: 22x29, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094665493

Parašykite atsiliepimą apie "Širdies operacijos. Įgimtos širdies ydos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kardiologijos knygos

Vytautas Sirvydis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Širdies operacijos. Įgimtos širdies ydos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Širdies operacijos. Įgimtos širdies ydos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Širdies operacijos. Įgimtos širdies ydos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Širdies operacijos. Įgimtos širdies ydos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vytautas Sirvydis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Širdies operacijos. Įgimtos širdies ydos" perkama kartu