0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Širdis, kraujagyslės, nervai: natūralūs būdai atgauti sveikatą

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 3.39 SoldOut

Knygos "Širdis, kraujagyslės, nervai: natūralūs būdai atgauti sveikatą" aprašymas

Natūralūs vaistai nuo širdies, kraujagyslių, nervų ligų, mitybos patarimai, senoviniai ir netradiciniai gydymo būdai, liaudies medicinos receptai.

Jeigu Jus kamuoja širdies, kraujagyslių ar nervų negalavimai, perskaitykite šią knygutę "Širdis, kraujagyslės, nervai: natūralūs būdai atgauti sveikatą". Ji padės Jums išsivaduoti nuo sveikatos sutrikimų ir nemalonių pojūčių.


Parašykite atsiliepimą apie "Širdis, kraujagyslės, nervai: natūralūs būdai atgauti sveikatą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Širdis, kraujagyslės, nervai: natūralūs būdai atgauti sveikatą", kurią skaitytojams dovanoja Gailina Kavaliauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gailina Kavaliauskienė su knyga "Širdis, kraujagyslės, nervai: natūralūs būdai atgauti sveikatą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Širdis, kraujagyslės, nervai: natūralūs būdai atgauti sveikatą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gailina Kavaliauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Širdis, kraujagyslės, nervai: natūralūs būdai atgauti sveikatą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Širdis, kraujagyslės, nervai: natūralūs būdai atgauti sveikatą" perkama kartu