TIK ŠIANDIEN -10% NUOLAIDA VISKAM SU KODU: GRUODIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Širdžių karalius ir vėl suka arklius

Kaina: 2,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-31 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Širdžių karalius ir vėl suka arklius" aprašymas

„Širdžių karalius vėl suka arklius“ ( „Król kier znów na wylocie“ , 2006) – tai puikus, lakoniškas, meistriškai supintas – galima būtų ironiškai sakyti – nuotykių – romanas, savaip perpasakojantis Antrojo pasaulinio karo istoriją.

Hanna Krall – žydų kilmės, 1937 m. Varšuvoje gimusi rašytoja, žurnalistė. Karo metais prarado artimuosius, o pati stebuklingu būdu išliko.
Ją išgarsino knyga „Suspėti prieš Viešpatį Dievą“ („Zdążyć przed Panem Bogiem“, 1977), kurią parašė remdamasi pokalbiu su Marku Edelmanu, paskutiniu dar gyvu Varšuvos geto sukilimo vadu.
H. Krall domina ne tik holokausto temos, bet ir komplikuoti lenkų, įpintų į sudėtingą istorijos ir politikos tinklą, likimai, praeities įtakos asmenybei problema ir žmogaus slaptų minčių kraitis. Daugybė autorės knygų – reportažų, apsakymų rinkinių, romanų – yra išverstos į užsienio kalbas, ji yra pelniusi nemažai svarbių literatūrinių premijų.

Iš lenkų kalbos vertė Birutė Jonuškaitė


  • Autorius: Hanna Krall
  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094461491

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Širdžių karalius ir vėl suka arklius"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Širdžių karalius ir vėl suka arklius", Hanna Krall. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Hanna Krall su knyga "Širdžių karalius ir vėl suka arklius" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Širdžių karalius ir vėl suka arklius" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Hanna Krall. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Širdžių karalius ir vėl suka arklius" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Širdžių karalius ir vėl suka arklius" perkama kartu