0

Sirenų dainos

  • Nuolaida knygai -82%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 10,49 €*
Sutaupote: 8.50 € (82%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Sirenų dainos

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 496
  • ISBN ar kodas: 9789955344803

2020-10-31 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sirenų dainos" aprašymas

Naujojoje Raimondo Kašausko keturių romanų serijos knygoje „Sirenų dainos" (išleistos trys: „Laukimas", 2007; „Badmetis, arba Žali akiniai arkliams", 2009; „Paslaptis", 2012) spausdinami du seniau parašyti, bet iš esmės naujai perkurti romanai – „Gerumo kaina" ir „Vakaris vėjas". Čia vaizduojamas ilgokas pagrindinio herojaus (kurio istorija prasideda pirmajame ir tęsiasi vėlesniuose tomuose), jauno ir jau subrendusio žurnalisto ir rašytojo Vytauto Norvaišo, gyvenimo tarpsnis, likimo vingiai, siekiai ir pastangos kovoti už dvasinį žmogaus gėrį ir taurumą sovietmečio Lietuvos sąlygomis, kai buvo taip sunku, beveik neįmanoma ir gyventi, ir dirbti visuomenei svarbaus literato darbo neprisitaikius, nepaisant kaustančių melo ideologijos varžtų, nedarant kompromisų net ir su savo paties sąžine. Valdanti sistema suranda poveikio priemonių patraukti tiek jaunam, tiek ir subrendusiam kūrėjui, – apgaulingų karjeros, tariamos sėkmės, pripažinimo, net materialinės gerovės vilionių, su kuriomis menininkui tarsi legendiniam Odisėjui su sirenų dainomis nuolatos tenka susidurti ir mėginti toms vilionėms atsispirti.

Parašykite atsiliepimą apie "Sirenų dainos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sirenų dainos, kurią skaitytojams dovanoja Raimondas Kašauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Raimondas Kašauskas su knyga Sirenų dainos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sirenų dainos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Raimondas Kašauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sirenų dainos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Sirenų dainos" perkama kartu