0

Sisi. Vienišoji imperatorienė

  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 18,79 €
Kaina knygyne: 21,39 €*
Sutaupote: 2.60 € (13%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Sisi. Vienišoji imperatorienė

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 432
  • ISBN ar kodas: 9786090142165

2020-09-30 18.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sisi. Vienišoji imperatorienė" aprašymas

„New York Times“ bestselerių autorė Allison Pataki savo romanu „Sisi. Vienišoji imperatorienė“ skaitytojus nukelia į devyniolikto amžiaus daugiatautę Austrijos imperiją bei atskleidžia nepaprastą maištingos ir stiprios moters istoriją.

1848-tais metais Pranciškus Juozapas Habsburgas tapo Austrijos-Vengrijos valdovu. Jo motina netrukus parinko nuotaką – jauną Bavarijos kunigaikščio dukrą Eleną, kurį pamaloninta imperatoriaus pasiūlymo į Habsburgų dvarą atvyksta su jaunesniąja seserimi Elžbieta. Deja, istorija susiklosto taip, kad būtent Elžbietą, dar visų vadinamą Sisi, veda Pranciškus Juozapas.

Tuo metu žaviai ir nerūpestingai Elžbietai tebuvo penkiolika metų. Prabangiame dvare atsidūrusi jauna mergina buvo sužavėta blizgesio, šokių ir turtų, šalia kurių visada koja kojon eina intrigos, paskalos ir išdavystės. Reta tiems laikams ir tokio rango santuokoms, bet Pranciškus Juozapas ir Sisi buvo įsimylėję, kad ir kaip tai nepatiko imperatoriaus motinai.

Imperatorienė Sisi netruko užkariauti savo pavaldinių širdis, tačiau visiems matomas fasadas slėpė daug sudėtingesnę asmenybę. Rašytoja Allison Pataki sukūrė daugialypę, įdomią ir intriguojančią veikėją, kuriai teko garbė ir nelaimė sėdėti intrigų purtomos šalies soste. Sisi, siekdama išlaikyti pavaldinių ir vyro meilę, apleido likusią šeimą ir politines pareigas.

Persisotinusi dvaro intrigų Elžbieta vis dažniau ramybės ėmė ieškoti nuošaliame Vengrijos dvare, kur ją lankė buvęs mylimasis. Tačiau imperatorienė čia slėptis galėjo neilgai ir privalėjo grįžti į pavojų kupiną pasaulį. Sudėtinga santuoka, pareigos, laisvės troškimas, asmeninės ambicijos ir maištingumas paverčia Sisi išskirtine asmenybe, kuri neramiais laikais drąsiai stojo gelbėti imperijos ir kovoti dėl teisės valdyti šalį kartu su sutuoktiniu. Kokią kainą jai pačiai teko sumokėti?

Romano „Sisi. Vienišoji imperatorienė“ siužetas įtrauks skaitytojus į XIX a. Vienos atmosferą, rūmų šurmulį, pagundas, intrigas ir paslaptis. Trumpas aprašymas teigia, kad autorę įkvėpė jos pačios genealoginis medis, siekiantis Habsburgų šeimą.

Allison Pataki – knygų autorė ir žurnalistė, studijavusi anglų kalbą bei literatūrą. Jos romanai sulaukė daug palankių apžvalgų ir pateko į „New York Times“ bestselerių sąrašus. Rašytoja jau yra išleidusi ir antrą knygą apie imperatorienę Sisi.

Iš anglų kalbos vertė Dalia Zaikauskienė.

Jei knygos santrauka sudomino, nelaukite ir nerkite į istoriją jau dabar, juk romaną įsigyti internetu paprasta. Esame tikri, kad vien imperatorienės Sisi draugijos neužteks, todėl pirkti online siūlome ir daugiau istorinio žanro romanų, kurie išpardavimų bei akcijų metu kainuoja pigiau. Šalia knygų aprašymų rasite nurodytą puslapių skaičių (sako, kuo romanas storesnis, tuo ilgiau džiugina), leidėją, kitų skaitytojų atsiliepimus bei ištrauką. Gero laiko su knyga!

Parašykite atsiliepimą apie "Sisi. Vienišoji imperatorienė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sisi. Vienišoji imperatorienė, kurią skaitytojams dovanoja Allison Pataki. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Allison Pataki su knyga Sisi. Vienišoji imperatorienė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sisi. Vienišoji imperatorienė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Allison Pataki. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sisi. Vienišoji imperatorienė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Sisi. Vienišoji imperatorienė" perkama kartu