0

Sistema. Kaip sukurti didelę ir sėkmingą tinklinės rinkodaros organizaciją

4.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2012-01-02 Julius

Nebloga knyga. Nors yra tam tikru niuansu, su kuriais nesutinku, bet galima daug ko pasimokyti

Informacija

Sistema. Kaip sukurti didelę ir sėkmingą tinklinės rinkodaros organizaciją

  • Leidėjas: Alpha Cygni
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: Minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • ISBN ar kodas: 9786099528618

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Sistema. Kaip sukurti didelę ir sėkmingą tinklinės rinkodaros organizaciją" aprašymas
Sistema yra greičiausias būdas, kaip galima sukurti didžiulę tinklinės rinkodaros organizaciją. Dono ir Nensės Sistema padėjo jiems sukurti organizaciją, kurioje yra 800 000 narių ir šis skaičius nuolat didėja. Ši sistema gali padėti jums padaryti tą patį. Šioje knygoje ne tik perskaitysite apie patikrintą ir veiksmingą Dono ir Nensės Sistemą, bet taip pat sužinosite jų paslapčių kaip plėsti savo verslą: kaip naudotis organizacijoje esančiaisiais aukščiau, kaip investuoti į savo verslą, kaip remti žmones per atstumą, kaip organizuoti žarijų posėdžius ir daug kitų dalykų. Šiame trečiajame leidime yra papildomos informacijos apie darbą su šalta rinka naudojantis Sistema ir apie tai, kaip sėkmingai savo verslą plėsti tiems, kurie susiduria su įvairiausiais sunkumais.
Donas ir Nensė įrodė, kad ši Sistema veiksminga, o tuo įsitikino šimtai tūkstančių žmonių visoame pasaulyje. Visi įrankiai vietoje. Sistema veikia. Visa kita - jūsų rankose.
2012-01-02

Nebloga knyga. Nors yra tam tikru niuansu, su kuriais nesutinku, bet galima daug ko pasimokyti

Parašykite atsiliepimą apie "Sistema. Kaip sukurti didelę ir sėkmingą tinklinės rinkodaros organizaciją"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sistema. Kaip sukurti didelę ir sėkmingą tinklinės rinkodaros organizaciją, kurią skaitytojams dovanoja Don ir Nancy Failla. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Don ir Nancy Failla su knyga Sistema. Kaip sukurti didelę ir sėkmingą tinklinės rinkodaros organizaciją jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sistema. Kaip sukurti didelę ir sėkmingą tinklinės rinkodaros organizaciją patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Don ir Nancy Failla. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sistema. Kaip sukurti didelę ir sėkmingą tinklinės rinkodaros organizaciją palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Sistema. Kaip sukurti didelę ir sėkmingą tinklinės rinkodaros organizaciją" perkama kartu