0

Siūlų gamybos technologijos: baigiamieji verpimo ir sukimo procesai

  • Nuolaida knygai -38%
Kaina internetu: 9,69 €
Kaina knygyne: 15,59 €*
Sutaupote: 5.90 € (38%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Siūlų gamybos technologijos: baigiamieji verpimo ir sukimo procesai

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 94
  • ISBN ar kodas: 9786090214060

2020-10-31 9.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Siūlų gamybos technologijos: baigiamieji verpimo ir sukimo procesai" aprašymas

Mokomojoje knygoje "Siūlų gamybos technologijos: baigiamieji verpimo ir sukimo procesai" skaitytojas supažindinamas su siūlais bei tekstile nuo pirmųjų siūlų atsiradimo istorijos iki šiuolaikinių jų gamybos technologijų. Knygoje aptarta tekstilės pluoštų ir siūlų įvairovė, pateikiama visa informacija apie tekstilės medžiagas, šių medžiagų savybes ir skirtumus. Skaitytojas susipažins su siūlų gamyba: čia galės rasti išsamiai išanalizuotas verpalų gamybos technologijas, aprašytus visus gamybos etapus, sužinos, kaip gaminami suktiniai, sudėtingos sandaros ir dekoratyvieji siūlai. Leidinys skiriamas chemijos, technologijų, inžinerijos, dizaino krypčių studentams, taip pat tiems, kurie dirba tekstilės gamybos, prekybos ar rinkodaros srityse.

Knyga "Siūlų gamybos technologijos: baigiamieji verpimo ir sukimo procesai" naudinga ir tiems, kurie domisi tekstile ar norėtų apie ją žinoti daugiau.

Parašykite atsiliepimą apie "Siūlų gamybos technologijos: baigiamieji verpimo ir sukimo procesai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Apranga. Siuvimas. Mezgimas

Salvinija Petrulytė, Donatas Petrulis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Siūlų gamybos technologijos: baigiamieji verpimo ir sukimo procesai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Siūlų gamybos technologijos: baigiamieji verpimo ir sukimo procesai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Siūlų gamybos technologijos: baigiamieji verpimo ir sukimo procesai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Siūlų gamybos technologijos: baigiamieji verpimo ir sukimo procesai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Salvinija Petrulytė, Donatas Petrulis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Siūlų gamybos technologijos: baigiamieji verpimo ir sukimo procesai" perkama kartu