0

Šiuolaikinė komedija. Sidabrinis šaukštas

  • Nuolaida knygai -58%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 6,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (58%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Šiuolaikinė komedija. Sidabrinis šaukštas

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 344
  • ISBN ar kodas: 9785415020645

2020-10-31 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šiuolaikinė komedija. Sidabrinis šaukštas" aprašymas

"Šiuolaikinė komedija" – tai antroji ciklo apie Forsaitų giminę trilogija, "Forsaitų sagos" tęsinys, kurį sudaro trys dalys: "Baltoji beždžionė", "Sidabrinis šaukštas" ir "Gulbės giesmė".Anglų rašytojas, 1932 metų Nobelio premijos laureatas John Galsworthy (Džonas Golsvortis) romano "Sidabrinis šaukštas" pavadinimą paėmė iš anglų priežodžio "gimti su sidabriniu šaukštu burnoje", kitaip sakant, būti laimės kūdikiu.

Rašytojas šiam posakiui suteikia daugiaprasmio turinio: tai apibendrinantis XX a. antrojo dešimtmečio Anglijos visuomenės, politinių viršūnėlių ir aukštuomenės jaunimo vaizdas.


"Maiklas mąstė apie tai, kaip žiauriai sutvarkytas pasaulis. Vakare jis valgys omarą, kuris buvo gyvas išvirtas! Jo kabinetą valančios moteriškės motina miršta vėžiu, jos sūnus kare neteko kojos, ir ji atrodo tokia pavargusi, kad vien nuo minties apie ją netenki ūpo. Tie nesuskaitomi Bergfeldai, Sveinai ir Bodikai, Kemden Tauno ir Mail Endo lūšnynai, karo nusiaubta Prancūzija, ant plikų uolų įsikūrę Italijos kaimeliai! Ir kokia plona juos dengianti kilmingųjų plutelė! Parlamento nariai ir „salonų“ damos, kaip jis ir Flerė, su apsimestinėmis šypsenomis ir sidabriniais šaukštais burnoje, kartais bloškiantys į šalį šypsenas ir šaukštus ir susikimbantys kaip katinai kovo mėnesį lakstimosi metu!"


Iš anglų kalbos vertė Irena Balčiūnienė

Parašykite atsiliepimą apie "Šiuolaikinė komedija. Sidabrinis šaukštas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šiuolaikinė komedija. Sidabrinis šaukštas, kurią skaitytojams dovanoja John Galsworthy. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar John Galsworthy su knyga Šiuolaikinė komedija. Sidabrinis šaukštas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šiuolaikinė komedija. Sidabrinis šaukštas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė John Galsworthy. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šiuolaikinė komedija. Sidabrinis šaukštas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Šiuolaikinė komedija. Sidabrinis šaukštas" perkama kartu